Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » В Молодіжному театрі незабаром відкривається фабрика мрій


В Молодіжному театрі незабаром відкривається фабрика мрій

Вже 22-го вересня у Молодіжці чергова прем’єра вистави «Голлівуд» за п’єсою Роберто Кавозі у постановці Романа Покровського. Річ йде про двох акторів, які мріють зіграти головні ролі в Голлівуді. Але.. Наразі вони сидять у затишному кафе, в рамках якого зараз і працює молодіжний театр.- І ось я лечу, сидячи на спині слона, а слон спускається парашутом з гребіня водоспаду. Сцена, від якої вся знімальна група була у тремтінні. Пробач мені, Леоне, але це тобі не кістка, яку запустив у повітря гомінід. Що в результаті? Сцену вирізали. Не підлягає обговоренню.


- Барте, я добре знаю і Джека, і Роберта. Я кажу про Де Ніро. Сто відстотків, якщо б вони знімалися з тобою в цьому фільмі, вони б від задоволення потирали б рученята, дізнавшись, що тебе вирізали. Гадаю, що без них не обійшлось би.

Скажете, трагедія або драма? Зовсім ні. Комедія чистої води. Бо вони – Леон та Барт - вкрай смішні у своїх мріях, як і всі ми смішні та недолугі. В ролях акторів – Роман Покровський та Микола Пономаренко, офіціант – Борис Седякін.

Молодіжний театр

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Молодіжний театр, вистава, прем’єра

Добавить в:


ЦентрКомплект