Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » З 14 вересня чернігівські школярі навчатимуться у звичному режимі


З 14 вересня чернігівські школярі навчатимуться у звичному режимі

З понеділка, 14 вересня, у школах Чернігова для учнів 5-11 класів відновлюється звичний режим навчання. Цю інформацію телефоном Суспільному підтвердив заступник міського голови Олександр Ломако.


Ілюстративне фото

Введенням «змішаної» системи освітяни спрацювали на випередження, пише Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на своїй сторінці у соцмережі.

«Ситуація з захворюванням на COVID на сьогодні в Чернігові не є критична і поки що дозволяє повернутися до звичайного режиму навчання», - каже Атрошенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові назріває батьківський бунт проти змішаної форми навчання

Він додав, що з понеділка статистика пішла на спад, останні два дні в місті зафіксовано 13 випадків захворювання, тому й доручив управлінню освіти поки що відновити освітній процес у школах міста за звичним режимом.

«Будемо дивитися на ситуацію з кількістю хворих. Далі - час покаже, як діяти. Закликаю батьків та всіх чернігівців дотримуватися карантинних правил безпеки», - сказав міський голова.Нагадаємо, школярів 5-11 класів перевели на змішану форму навчання з 7 вересня. Згідно неї, всі класи поділили на дві групи. Перша половина учнів відвідує заняття на одному тижні, інша – на наступному тижні. Це викликало хвилю обурення у батьків, зокрема батьки учнів 19-ї школи прийшли до директора з вимогою скасування цього рішення. У понеділок, 8 вересня, на щотижневій нараді міський голова запропонував відмінити змішану форму навчання для 5-х класів, мовляв, що дітям важко навчатися за таким графіком.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: школа, навчання, Владислав Атрошенко, Олександр Ломако, змішана форма

Добавить в:


ЦентрКомплект