Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Нові випадки COVID-19 у Корюківці: у школі, приміщенні поліції та на щоденному ринку


Нові випадки COVID-19 у Корюківці: у школі, приміщенні поліції та на щоденному ринку

У четвер, 10 вересня, коронавірусну інфекцію підтвердили в трьох жінок з Корюківки. Про ці випадки Сусіди.City повідомила завідувачка Корюківським міськрайвідділом Ольга Кузюра.Серед хворих — жінка, яка працює в приміщенні відділення поліції. У цьому випадку недугу вважають завезеною з Києва, звідки раніше навідувалися декілька осіб-перевіряльників. Часом пізніше серед людей, які приїздили, виявили двох хворих на коронавірус. А невдовзі після візиту столичних перевіряльників занедужала й корюківчанка.

Кількість контактних осіб по цьому випадку може бути значною – припускає Ольга Кузюра, бо родина жінки незадовго до цього відзначала день народження дитини в урочищі «Вертеч», куди були запрошені близько півсотні людей.

Попри те, що святкування відбувалося просто неба, зараження могло відбутися – стверджує Ольга Петрівна.

Приміром, за таких умов, коли всі перебували на відкритому повітрі, захворіли троє людей на проводах в армію в Сахутівці та 8 жителів Коропа, які відзначали свято Іллі на пасіці. Троє коропчан навіть потрапили на стаціонарне лікування в Корюківку

Коронавірус виявили в учительки однієї зі шкіл міста. Жінці стало зле 31 серпня. Не відчувала смаку і запаху, було важко дихати. А вже 1 вересня вона пішла до свого сімейного лікаря. Припускають, що заразитися жінка могла наприкінці серпня. Начебто, 28 серпня п’ятеро вчителів разом дороблювали ремонт в одному з кабінетів, а серед них хтось уже мав ознаки нездужання. Усі п’ятеро колег хворої вчительки пішли на самоізоляцію. Точна кількість контактних осіб ще встановлюється.

Занедужала на COVID-19 і працівниця щоденного ринку в Корюківці, яка торгує салом і м’ясом. Жінка стверджує, що тривалий час не виходила на роботу,а саме з кінця серпня. У колі її контактів наразі сім осіб, які підуть на ізоляцію. Фахівці Держпродспоживнагляду щоденно контролюють дезрежим і вимірюють температуру працівникам щоденного ринку – повідомила Ольга Кузюра.

Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: COVID-19, Корюківка

Добавить в:


ЦентрКомплект