• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Сокирою побив двері та вікно старостату. Хотів повернути дітей


реклама

Сокирою побив двері та вікно старостату. Хотів повернути дітей

 

27 серпня у селі Кучинівка Сновського району до будівлі місцевого старостату (по-старому сільради) прийшов з сокирою 28-річний Олексій Смяцький і побив вхідні двері та вікно у кабінеті діловода (секретаря). Намагався дістатися до старости та інших працівників. Вони, забачивши нетверезого чоловіка з сокирою, зачинилися усередині і викликали поліцію. Правоохоронці приїхали і затримали Смяцького.Він пояснив, що у такий спосіб сподівався добитися повернення двох дітей, яких направили на навчання до інтернату «Казка».

З’ясувалося, що сім’я перебуває на обліку в службі у справах дітей Сновської райдержадміністрації як така, що потрапила в скрутні життєві обставини. Батьки неодноразово притягувалися до адміністративної відповідальності за невиконання батьківських обов’язків.


Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею «Хуліганство».

— Дітям 13 і 10 років. У старшого є батько, який мешкає на Київщині. Хлопчиків ще зо два роки тому вилучили з сім’ї без позбавлення батьківських прав. Вони навчаються в школі-інтернаті «Казка», а на канікули приїздять додому. Підставою для вилучення стали неодноразові скарги односельців, що діти часто без догляду, роблять людям шкоду. Сусіду розкидали сіно і солому, граються з сірниками. Він побоювався, що можуть спалити хату. Батько і мати перебиваються тимчасовими заробітками, випивають.

От і цього разу батько напився і його переклинило, прибіг з сокирою, — пояснює ситуацію 52-річна Олена Недвига, в. о. старости Кучинівки. — Сільрада, як завжди, виявилася крайньою. Хоча діток, бувало, і сам інтернат забирав на навчання. Коли чоловік протверезів, просив вибачення, говорив, що вікно сам поставить. А воно тисячі зо дві гривень потягне. Звідки гроші візьме, коли має тимчасові заробітки?

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №36 (1790), 03 вересня 2020 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: старостат, сокира, хуліганство, Олексій Смяцький, Сновський район, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в: