Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Дворічна Любочка згоріла після сварки батьків

Дворічна Любочка згоріла після сварки батьків

30 серпня о пів на другу ночі у селі Дуболугівка Ніжинського району загорілися сарай і будинок, де жила родина Породьків — 33-річний батько Віталій, 33-річна мати Алла та їх шестеро дітей: 12-річна Настя, 11-річний Сашко, 8-річна Тетяна, 5-річний Андрійко, 4-річна Наталя та Любочка, якій було 2,5 року. Родина переїхала з села Талалаївка Ніжинського району. Сім’я перебуває на обліку у соціальної служби Вертіївської громади.Старші діти зачувши запах диму, повискакували через вікна і побігли по сусідах за допомогою. А Любочка, певно, в цей час спала. Батько вибратися з палаючої хати теж не зміг. Тільки після того, як пожежу загасили, знайшли їхні тіла. Батько таки дістався дитини і накрив її собою. Може, в останні хвилини зрозумів, що накоїв? Підозрюють, що саме він і підпалив хату.

Матері в цей час удома не було. Кажуть, вона прийшла вже на початку сьомої ранку, коли вогонь і дим остаточно приборкали і від хати залишилися дві стіни. Напередодні Алла посварилася з чоловіком і о дев’ятнадцятій годині пішла з дому. Віталій оббігав село у пошуках дружини, та не знайшов. Повернувся до дітей. Начебто вони чули, як тато пирскав бензином у веранді. Чи так було, має встановити розслідування. У Віталія вже не спитати. Алла твердить, що ночувала у нежилій хаті, яка належить її рідному дядьку і знаходиться на околиці села. Та ходять чутки, нібито була у якогось мужика. Тому Віталій злився.

Після пожежі з Талалаївки приїхала батькова мати. Вона і забрала дітей до себе, адже раніше вони всі у неї і жили. Чи відправлять дітей до притулку, будуть вирішувати соціальні служби. Мати поїхала за ними до свекрухи.

В облуправлінні ДСНС називають попередню причину трагедії — підпал. Остаточну має встановити експертиза.

* * *

З початку року в області сталося 2119 пожеж, у яких загинуло 63 людини та 26 було травмовано.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №36 (1790), 03 вересня 2020 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ніжинський район, підпал, пожежа, трагедія, родина Породьків, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в: