Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У працівниці Корюківського військкомату виявили коронавірус


У працівниці Корюківського військкомату виявили коронавірус

У двох людей, котрі контактували з інфікованим COVID-19 корюківським призовником, виявили коронавірус. Це працівниця військкомату та гість, що був у нього на «проводах».«Проводи в армію» з наслідками

Нещодавно Сусіди.City розповідали про 18-річного хлопця з села Сахутівка Корюківського району, у якого коронавірусну інфекцію виявили після обов’язкового тестування як призовника. Він збирався йти служити в армію, не мав ніяких симптомів захворювання.

За давньою традицією, батьки хлопцю влаштували «проводи в армію», запросивши місцевих, а також родичів і друзів з сусіднього села Киселівка Менського району

Тільки-но стало відомо, що в сахутівчанина виявили коронавірус, жителі двох сіл почали нервувати. Багатьох відправили на 14-денну ізоляцію, і по закінченні цього терміну їм зробили ПЛР-тестування.

Чотири позитивні результати

Головний лікар Корюківського Центру первинної медико-санітарної допомоги Світлана Лещенко повідомила, що в суботу, 8 серпня, з чернігівської лабораторії надійшло 14 результатів ПЛР-тестування.

У восьми людей COVID -19 не виявили, а в чотирьох — результати були позитивні. Це двоє раніше інфікованих (сімейна лікарка і працівник фабрики шпалер), яким підтвердили наявність вірусу, та ще двоє людей, які контактували з сахутівським призовником.

Серед нових інфікованих — 44-річна працівниця Корюківського райвійськкомату та 64-річний гість, який проводжав хлопця в армію. Обоє не мають симптомів захворювання


У жінки контактних осіб серед родичів немає, бо вона два тижні сиділа сама у селі. Але п’ятьох співробітників на самоізоляцію все ж відправили. У чоловіка поки виявлено шість контактів: родичі, сусіди. Якщо ніяких симптомів захворювання в них не з’явиться, за два тижні їм зроблять ПЛР-тестування.

Загалом на Корюківщині вже зафіксовано 15 випадків інфікування коронавірусною інфекцією. Але медики вважають, що людей, котрі без симптомів є носіями COVID-19, значно більше.

Ірина Гайова, Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Корюківка, коронавірус, військкомат

Добавить в:


ЦентрКомплект