Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Корюківці молодик рвав квіти з вазонів у центрі міста


У Корюківці молодик рвав квіти з вазонів у центрі міста

До Корюківського відділення поліції 10 серпня звернулась працівниця КП «Благоустрій», яка повідомила, що на вулицях Зарічній та Шевченка хтось пошкодив у вазонах квіти. Сусіди.City дізналися подробиці цієї неприємної історії.


На фото учасник квесту, що проводився до Дня Корюківки, який закоханий у заквітчені вулиці рідного міста

У Корюківському відділенні поліції повідомили, що за допомогою камер відеоспостереження правоохоронці досить швидко встановили особу, котра виривала петунії з трьох вазонів та кидала їх на землю.


Фото з соцмереж

Це був 28-річний житель мікрорайону «Олексіївка», працівник фабричного ДОЗу, який перебував у нетверезому стані.

Поліцейські спочатку з’ясували час, коли сталася ця прикра пригода – майже опівночі з 9 на 10 серпня. Потім прослідкували, що зловмисник пішов на центральну площу, в магазин. Зрештою, особу встановили.

Знайшли його у той же день, у понеділок 10 серпня, на одній з водойм на «Глинищі». Молодик відразу визнав свою вину, розкаявся, сплатив кошти за пошкоджені квіти і попросив вибачення.

Дільничні офіцери поліції склали на нього адміністративний матеріал за ст. 152 КУпАП — Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів.

Незабаром порушника запросять на засідання адміністративної комісії при Корюківській міськраді та оштрафують орієнтовно на 850 грн

Інформація про цей інцидент, котру правоохоронці поширили у соціальних мережах, викликала велике обурення у людей, особливо корюківчан. Жителі Корюківки пишаються своїм містом, люблять і бережуть квіти та інші декоративні насадження. Тому вони вимагають назвати прізвище людини, котра так погано вчинила.

Проте, розголошувати дані про молодика у поліції відмовилися, адже це буде порушенням законодавства. Тим паче, що молодик повністю визнав вину, компенсував матеріальні збитки і пообіцяв більше ніколи так не чинити.

Ірина Гайова, Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: квіти, Корюківка

Добавить в:


ЦентрКомплект