Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Чернігівщина лишається в “зеленій зоні”


Чернігівщина лишається в “зеленій зоні”

Чернігівщина лишається у “зеленій зоні”, рішень щодо зміни зонування в області Державна комісія з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій не приймала. Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.Нагадаємо, вчора вранці, 7 серпня, на офіційному сайті МОЗу оприлюднили карту України з оновленим зонуванням. Згідно з якою, починаючи з 10 серпня у Прилуках, Ніжині, а також Бобровицькому, Ніжинському, Прилуцькому, Носівському та Козелецькому районах встановлять “жовтий” рівень епідемічної небезпеки.


О 14-ій дня на сайті МОЗ з'явилася нова карта, на ній “жовтих зон” на Чернігівщині не було. Ввечері у Міністерстві охорони здоров'я провели брифінг, за його результатами повідомили, що Чернігівщина лишається у “зеленій зоні”.

За словами міністра Максима Степанова, у понеділок має відбутися позачергове засідання Уряду, де мають вирішувати питання внесення змін до принципів встановлення рівня карантинних обмежень. Зокрема Кабміну запропонують ввести новий критерій - показник активних хворих за останні 7 днів.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: зелена зона, Чернігівщина, коронавірус

Добавить в:


ЦентрКомплект