Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Нову школу в Носівці мають передати на баланс територіальної громади


Нову школу в Носівці мають передати на баланс територіальної громади

22 липня Уряд видав розпорядження щодо передачі новозбудованої Носівської школи №5 у комунальну власність Носівської міської ОТГ.Далі Носівська міська рада розгляне на сесії зустрічне питання - прийняття школи на баланс територіальної громади. Ступінь готовності будівельних робіт - 100%. Уже 1 вересня цьогоріч діти підуть до нової школи. Про це повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.

Приміщення школи мало статус довгобуду. Її почали зводити в далекому 1989-му. За цей час відбулися кардинальні зміни в законодавчому полі, в будівельних нормах, вимогах до облаштування навчальних закладів тощо. Після того, як цей об’єкт Чернігівська ОДА запропонувала включити до переліку пріоритетних «Великого будівництва», це дозволило зробити суттєвий ривок до завершення проекту.

Для Носівської громади школа №5 - надважлива. Вона стане опорною, і завдяки цьому можна буде зменшити перевантаження двох інших міських шкіл №1 та №4. До новозбудованого закладу планують перевести близько 400 учнів. У новій школі є всі умови для комфортного та якісного навчання. Це кардинально новий освітній простір. Триповерхова будівля розрахована на 520 місць.

Корисна площа навчального закладу - 4 870 м2. Загальна вартість проекту - 57,4 мільйона гривень.

«Деснянка» №30 (817) від 30 липня 2020

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Носівка, школа, Деснянка

Добавить в:


ЦентрКомплект