Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Водій голови Ніжинської районної ради підірвався на смерть


Водій голови Ніжинської районної ради підірвався на смерть

24 липня о 20.40, неподалік кафе «Глорія», біля гаражів, у Ніжині загинув 52-річний Олександр Дідик, водій голови Ніжинської районної ради 50-річного Олега Бузуна. В руках у Дідика щось рвонуло. Як бахнуло, почув увесь мікрорайон.Чоловіку розірвало живіт, пошкодило руки. Коли приїхала поліція, він напівсидів, притулившись спиною до машини-бусика, її теж трохи пом’яло. Кажуть, незадовго до трагедії там випивало троє чоловіків. Один пішов, через трохи другий, а третій лишився. Невдовзі прогриміло.

Олександр Дідик пропрацював у райраді водієм десять років.

— Що ж вибухнуло? — поцікавилася у голови Олега Бузуна.


— Не знаю. Можливо, щось лагодив, і там був вибухонебезпечний предмет. Що саме, невідомо. Слідство розбереться. Що й казати, у людей горе.

— Олеже Віталійовичу, Олександр служив в АТО?


— У 2014 році ми кілька разів з ним їздили на Донбас як волонтери.

— На місці працювали слідчі та експерти. Що саме вибухнуло, з’ясовує експертиза. Було знайдено чимало уламків. Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею 115 «Умисне вбивство», — повідомила 29-річна Юлія Ковтун, речниця обласної поліції.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №31 (1785), 30 липня 2020 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вибух, Олег Бузун, Олександр Дідик, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:


ЦентрКомплект