Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Ахмедов, якого представляли на конференції «Рідного дому», піде від «Слуги народу»


Ахмедов, якого представляли на конференції «Рідного дому», піде від «Слуги народу»

Голова Корюківської ОТГ Ратан Ахмедов балотуватиметься на місцевих виборах від партії «Слуга народу».

Інформацію він підтвердив Суспільному сьогодні, 2 серпня, під час презентації обласної команди політсили.З його слів, рішення йти від політсили обумовлене змінами до виборчого законодавства (16 липня ВР ухвалила закон, за яким вибори у населених пунктах, де проживає більше 10 тисяч людей відбуваються за пропорційною системою з відкритими списками, можна буде висуватися тільки від партії чи її осередку, - ред.)

«Слугу народу» обрав, бо вважає, що в її команді всі рівні серед сильних. Від цієї партії він балотуватиметься на голову Корюківської ОТГ.

Зазначимо, 20 червня Ратана Ахмедова представили як частину команди партії «Рідний дім» міського голови Чернігова Владислава Атрошенка. Самого голови Корюківської ОТГ на обласній конференції «Рідного дому» не було.

«Попередньо була у нас розмова і попередньо я дав згоду на те, щоб піти (від «Рідного дому», - ред.). Я був запрошений, але я не був на з’їзді», - сказав Ахмедов.

Водночас, Ахмедов сказав, що у "Рідного дому" хороша і потужна команда.

"Я поважаю і представників, і лідера цієї команди", - сказав Ахмедов.

Нагадаємо, головним кандидатом на посаду міського голови Чернігова від партії «Слуга народу» є Юрій Тарасовець.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ратан Ахмедов, партія, вибори, Слуга народу, Корюківська ОТГ

Добавить в:


ЦентрКомплект