Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Бобровиці чи із сорому, чи з протесту згорів бренд передвиборчої брехні


У Бобровиці чи із сорому, чи з протесту згорів бренд передвиборчої брехні

Такого цинічно-глузливого подарунку від кандидата в депутати Бобровиччина ще не знала.


Все, що залишилося від бренду передвиборчої брехні

Щоб задобрити виборців, команда банкіра Бориса Приходька наспіх склепала з дерев’яної обшивки невеличку халабуду, яку презентувала як українську хату для реєстрації урочистих подій – одружень, народження дітей та ін.

Багато бобровичан скептично сприйняли таку щедрість банкіра, називали її глузливою насмішкою у вічі електорату, а сам майбутній «палац урочистих подій» охрестили і курятником, і шинком, і забігайлівкою, і … символом передвиборчої брехні. Останнє тавро виявилося найбільш влучним. Оскільки, після виборів, на яких Борис Приходько став «народним» депутатом, минув рік, а подарунок-халабуда так і залишилася недобудованою ні для курей, ні для любителів хильнути, тим більше – для урочистих подій. Деякі «європейці» почали вже заходити туди справляти нужду. Тож ініціатори будівництва «грандіозної» української хати наглухо заколотили в ній віконні і дверні лазівки.


Вибори виграли, і недобудований передвиборчий подарунок наглухо забили

До речі, цю передвиборчу ганьбу розмістили поруч добротної будівлі історичного музею, спорудженої на кошти лікаря Змачинського Станіслава Людвіговича в 1986 році – він не балотувався в депутати навіть місцевого рівня.Добротне приміщення історичного музею

Невідомо, скільки ще б червонів від сорому передвиборчий подарунок депутата-банкіра на фоні справді благодійного подарунка простого лікаря, якби не загадкова надзвичайна подія - вночі перед суботою 18 липня та халабуда згоріла, залишався лише її металевий каркас. У соцмережі з’явилася інформація від Приходька, що він витратив на це будівництво майже півмільйона гривень, що викликало у бобровичан гіркий сміх і тяжкий осад на серці від чергового глузливого цинізму. Люди то здатні оцінити вартість того «курятника».


Халабуда запалала за три дні до річниці голосування за Приходька і всього дочасного скликання

Є й печально-цікавий збіг обставин. Напередодні в місті і окремих селах Бобровицької об’єднаної територіальної громади працювала знімальна група з Чернігова, лояльна до Бориса Приходька і обласної організації партії «Наш край». Вона цікавилася у електорату й рейтингом можливої кандидатки на голову Бобровицької ОТГ Тетяни Олешко – помічниці Приходька і керівника його команди на Бобровиччині. Чи «гордилася» Тетяна Петрівна перед обласними журналістами передвиборчим подарунком Бобровиці від її кумира – відомо їй і «незалежним» телевізійникам. Виборці ж побачили інше – подарунок наступної ночі загадково згорів.

Випадок надзвичайний, неприємний, який вимагає осуду. Але доводилося чути й думки, що йшли від людських сердець, огорнутих тугою розчарування: мовляв, халабуда зайнялася від сорому й ганьби – тих, хто її будував, і тих, хто її за подарунок сприйняв.

Григорій Загребля, «Чернігвщина» №30 (795) от 23 липня 2020

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Бобровиця, хата_для_одружень, пожежа, Приходько, передвиборчі_оборудки, Загребля, Чернігвщина

Добавить в:


ЦентрКомплект