Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Як у ніжинському садочку дітей народному розпису навчають


Як у ніжинському садочку дітей народному розпису навчають

- Усім дорослим пам'ятно з дитинства, що маленьким діткам малювати на стінах не можна, бо це викличе незадоволення у батьків. А ось у нас в садочку - можна, та ще й з народною художницею! Промайнуть роки, і цей казковий квітучий віночок, що створювали діти старшої групи, для них залишиться дорогою згадкою дитинства, - написала на своїй сторінці у фейсбуці директорка ніжинського дошкільного навчального закладу №13 «Берізка» Наталія Примушко.За словами пані Наталії, одного разу на теренах інтернету тралилася їй цікава пропозиція взяти участь у проекті, де народні майстри Самчиківського розпису пропонують самотужки розписати освітній заклад за власний кошт. Заявку терміново подали, втім відповідь була не зовсім приємною, адже до проекту запрошували тільки місто Київ та Київську область.

Отож, усе обміркувавши, вирішили запропонувати взятися до роботи народній майстрині Світлані Старостенко зі старшими вихованцями дошкільного закладу. Протягом року вони старанно вчилися декоративно-прикладному мистецтву України.

Частково допомогла з художніми фарбами чарівна жінка, голова Ніжинської міської організації товариства Червоного Хреста Наталія Саєнко.

- Помилуйтеся. яка краса з’явилася у нашої улюбленої «Берізки». і це вже навколо всієї будівлі так.

Підхоплюйте цікаву й корисну справу. несіть її щедро дітям нашим, - запрошує до спільної творчості дорослих і дітей Наталія Примушко.

«Деснянка» №28 (815) від 16 липня 2020

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Примушко, Ніжин, садочок, №13, Берізка, Деснянка

Добавить в:


ЦентрКомплект