Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » На олександрівській водоймі на Корюківщині спіймали риболова-порушника


На олександрівській водоймі на Корюківщині спіймали риболова-порушника

Чернігівський рибоохоронний патруль підбив підсумки нерестової кампанії-2020. Контролерами викрито майже пів сотні порушників правил рибної ловлі. Були такі й на водоймах Корюківського району.Заборона лову тривала до 29 червня

У цьому році весняно-літня нерестова заборона на лов водних біоресурсів у Чернігівській області тривала з 25 березня по 29 червня. У цей період дозволялось тільки любительське рибальство однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом із берега за межами нерестовищ.

Попри заборону та проведену роз’яснювальну роботу серед населення, рибалки порушували правила рибальства

Державний інспектор Бахмацької рибоохоронної дільниці Чернігівського рибоохоронного патруля на підконтрольній йому території, в тому числі в Корюківському районі, викрив 46 порушень правил рибальства.

Склали 28 протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову) та 13 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства). А також — п’ять актів щодо майна, господарів якого встановити не вдалося. З водойм вилучили нічийні 38 кг риби та 44 сітки.


Олександр Іванько, провідний державний інспектор Чернігівського рибоохоронного патруля, повідомив, що загалом з початку року вилучили 62 кг риби та 80 одиниць заборонених знарядь лову. Штрафів (за постановами судів та органів рибоохорони) наклали на суму 1 160 грн. А загальна сума збитків, які були завдані рибному господарству, сягає 8 194 грн.

Браконьєри на олександрівській водоймі

На озері поблизу Олександрівки 11 червня викрили жителя Киселівки Менського району, який виловлював рибу за допомогою трьох сіток зяберних (одностінних). Браконьєр устиг впіймати три кілограми риби. Це були десять карасів сріблястих та по два лини й ротани. Збитки, які чоловік завдав, оцінюються у 442 гривні.

На правопорушника склали протокол і направили до Корюківського районного суду. Покарання передбачає штраф від 340 до 680 грн. Незаконно добуту рибу та заборонені знаряддя лову в нього вилучили.

Того ж дня на цьому озері контролери витягнули з водойми дев’ять сіток довжиною понад 200 метрів. У них упіймалося понад 8 кг риби. Власників заборонених знарядь лову встановити не вдалося. Склали акт про їх вилучення. А нічийне майно передали на склад для подальшої утилізації.

Чернігівський рибоохоронний патруль нагадує, якщо хтось став свідком порушення Правил рибальства, незаконного придбання чи збуту водних біоресурсів або зберігання та реалізації заборонених знарядь лову — оперативно повідомляйте на «гарячу лінію» патруля: (099) 112-13-44 та (0462) 93-75-57 (цілодобово).

Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: браконьєри, риба, порушники

Добавить в:


ЦентрКомплект