• Брухт ДальнобойСервис


реклама

Хочеш без направлення? Плати

 

Обласна рада на сесії затвердила тимчасові тарифи на платні медичні послуги, які надаються Чернігівською обласною лікарнею, кардіологічним центром, онкоцентром.— Пацієнт чи його родичі за послуги платитимуть, якщо нема направлення сімейного лікаря, — наголошує Володимир Пулін, заступник начальника Чернігівського обласного управління охорони здоров’я. — Якщо є направлення, вартість послуги відшкодовуватиме закладу Національна служба здоров’я України.

Так, в онкоцентрі тариф на мамографію двох молочних залоз — 530 гривень, рентгенодіагностичне обстеження органів грудної клітини — 220. Загальний аналіз крові — 90 гривень, аналіз крові розгорнутий — 140 гривень. Консультативні послуги лікаря — 250.

У кардіодиспансері електрокардіограма хоч стаціонарно, хоч амбулаторно коштуватиме 50 гривень. Холтер-ЕКГ (коли цілодобово носиш на собі апаратик) — 270. Загальний аналіз сечі — 40. Консультація лікаря-кардіолога — 105, офтальмолога — 100.

В обласній лікарні загальний аналіз сечі — 65,70 гривень. Визначення загального білірубіну — 84,90.

Визначені тарифи і на палатні послуги (для тих, хто без направлення). Тобто на перебування в палаті. Так, в кардіоцентрі за палату з покращеними умовами у відділенні для хворих з інфарктом міокарда потрібно буде віддати 180 гривень за добу, і це без медикаментів.

У онкоцентрі — 370 гривень за добу у звичайній палаті, 650 за добу — у палаті-люкс. 400 гривень за добу — у палаті паліативної допомоги (коли вилікувати неможливо, але можна покращити стан). Це включатиме гігієнічні процедури, п’ятиразове харчування, базові медикаменти, консультації лікарів.

Тамара Кравченко, тижневик «Вісник Ч» №28 (1782), 9 липня 2020 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: платні медичні послуги, медреформа, лікарня, «Вісник Ч», Тамара Кравченко

Добавить в: