• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Був на дорозі уже мертвий, чи таки збив «Опель»?


Був на дорозі уже мертвий, чи таки збив «Опель»?

6 липня у селищі Парафіївка Ічнянського району попрощалися з 24-річним Віталієм Степановим. Хлопця знайшли на дорозі близько першої ночі 4 липня. Чи наїзд став причиною смерті — встановлює судово-медична експертиза. Правоохоронці дослідили авто «Опель Омега» на литовських номерах. Керував ним 24-річний киянин. На авто наклали арешт.Відкрили кримінальне провадження за статтею 286 — порушення правил безпеки дорожнього руху особами, які керують транспортними засобами.

— Все сталося на околиці Ічні, як виїздити в бік села Южне. Людина, яка знайшла тіло, сказала, воно лежало не посеред дороги, а на узбіччі. Машина його протягла, невідомо, живого чи ні, — розповідає 73-річна Валентина Карпенко, голова Парафіївської ОТГ. — Віталій жив неподалік місця загибелі зі старшим братом Альошею у старенькій хатці, яка дісталася від прабабусі. Їхніх батька і матір позбавили батьківських прав. Хлопці виховувалися в інтернаті, а їхня сестра Настя у прийомній родині. Бабуся Люба забирала дітей на канікули. Я пам’ятаю, як вона приходила за дозволами до селищної ради. Допомагала усім чим могла. Донедавна Віталій працював різноробочим у місцевому товаристві «Кремінь».

— Валентино Федорівно, він випивав?

— Я знаю його як-трудягу. Алкоголіком Віталій не був.

— А хто водій?

— Машину, що проїздила в той час, знайшли по камерах спостереження з місцевих кафе. Кажуть, у Рубанці Бахмацького району.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №28 (1782), 9 липня 2020 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: селище Парафіївка, ДТП, Віталій Степанов, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в: