• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Прокурор, помічниця судді та провідний спеціаліст з патрульної поліції стали районними суддями


Прокурор, помічниця судді та провідний спеціаліст з патрульної поліції стали районними суддями

 

Президент призначив трьох нових суддів в нашій області.Суддею Козелецького районного суду став Юрій Домашенко, прокурор обласної прокуратури. Там він працював у відділі процесуального керівництва у розслідуваннях, що проводить поліція та підтримання державного обвинувачення в судах.

Юрій Миколайович ще 2017 року подавав свою кандидатуру на посаду судді. «Кухню» знає добре. Та й дружина Марина працює помічником судді в Апеляційному суді. Минулорічна зарплата у кожного більше 350 тисяч гривень. Домашенко тепер шостий суддя у Козельці.


Наталія Рубаненко нова суддя Куликівського райсуду (там до призначення був лише один суддя). Наталія Юріївна працювала провідним спеціалістом сектору правового забезпечення управління патрульної поліції в області. Зарплата на тій службі за 2019 рік — 166 тисяч 622 гривні. З родичів в декларації вказаний син. Жінка також отримала монетизовану субсидію 3075 гривень. Готівкою тримає 8000 доларів та 200 тисяч гривень.

Суддею Ніжинського міськрайонного суду тепер буде і Тетяна Гагаріна. Вона працювала помічником судді Чернігівського апеляційного суду. На суддю подавала кандидатуру теж ще у 2017 році.

Зарплата за 2019 рік 358 тисяч 591 гривня. Плюс пенсія та соціальна допомога, загалом трохи більше 50 тисяч гривень. Заощаджень немає. Тетяні Олександрівні прийдеться не легко, через велику кількість справ. На Ніжин і весь район разом з нею всього п’ятеро суддів.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №27 (1781), 2 липня 2020 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: судді, призначення, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
 
 


Центр Комплект