• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Козилівці на Корюківщині блискавка влучила у сарай. Загинули домашні тварини


У Козилівці на Корюківщині блискавка влучила у сарай. Загинули домашні тварини

Негода в селі Козилівці Холминської ОТГ розпочалася з грому та блискавки. Перший розряд влучив у господарчу будівлю, а другий у вербу. Пізніше розгулявся буревій і пішов сильний дощ.У суботу 20 червня в обідню пору на пульт Корюківської 9 державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення, що у Козилівці горить будівля. Вогнеборці виїхали негайно. До населеного пункту дісталися за сорок хвилин. Пожежу ліквідовували разом з сільськими рятувальниками.

Начальник Корюківського районного сектору управління ДСНС у Чернігівській області Олександр Росохач розповів, що вогонь знищив покрівлю та перекриття господарчої будівлі по усій площі. Згоріло дві тонни сіна.


Постраждалий 58-річний Анатолій мешкає з дружиною і донькою. Родина тримала особисте господарство, яке дає можливість виживати багатьом сільчанам. Місцеві люди дуже співчувають односельцям. Під час пожежі вони втратили не лише сарай, а ще й дві свині, яких годували тривалий час. Загинуло кілька кроликів.

Виконувачка обов’язків старости Тетяна Терещенко каже, що пожежу вдалося швидко загасити й врятувати житлове приміщення, бо місцеві люди, у яких є трактори, миттєво відгукнулися. Привезли бочки з водою на місце пожежі, і вогнеборцям не потрібно були відлучатися та поповнювати її запаси.

Тетяна Іванівна розповіла, що за деякий час після удару блискавки в сарай, ще один розряд влучив у вербу, що росла в іншому кінці села. Дерево зайнялося, проте загоряння вони вже ліквідували власними силами. А загалом того дня у селі буревій звалив не менше двох десятків дерев. Постраждали сади.

Віктор Божок, Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: блискавка, негода, Холминська ОТГ

Добавить в: