Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » «Президент нас вислухав, кожному дав можливість висловитися»
УБП


Home net

«Президент нас вислухав, кожному дав можливість висловитися»

Під час недавнього візиту президент Володимир Зеленський зустрічався з представниками бізнесу Чернігівської області. Один з них 56-річний Сергій Чубовський, депутат обласної ради, керівник TOB «Козацьке», що у Бобровицькому районі, голова спілки сільгоспвиробників області.— Запросили десь сорок осіб. Зустріч тривала дві години. Президент нас вислухав, кожному дав можливість висловитися. Почув чи не почув, життя покаже.

Текстильники говорили про свої проблеми, корюківські шпалери піднімали питання про свої. Аграрії про державну підтримку та квотування мінеральних добрив. Хто вирощує еко-продукцію, про розподіл ділянок. Віктор Кияновський (депутат облради, голова правління Ічнянського ПАТ «Завод сухого молока та масла». — Авт.) про залізницю, поставку вагонів, — ділиться Сергій Чубовський.


— Сергію Миколайовичу, а про допомогу постраждалим від вибуху військових складів на Ічнянщині Кияновський згадував?

— Про це нічого не говорив.

Я розповів президенту про блокування податковою реєстрації податкових накладних, через що ми не доотримуємо кошти. А контрагенти (ті, що купують нашу продукцію), через це відмовляються з нами співпрацювати, або не доплачують нам 20 відсотків, доки не зареєстровані накладні. Президент зорієнтувався і сказав, що це внутрішня українська проблема, і не залежить від міжнародних фондів. Пообіцяв розібратися. За інших наразі не готовий сказати. А по моєму господарству ця проблема на сьогодні вже вирішена.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №26 (1780), 25 червня 2020 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Сергій Чубовський, Володимир Зеленський, бізнес, підприємці, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:


ЦентрКомплект