Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Лив дощ, йшов град, хати палила блискавка, вітер ламав дерева


Лив дощ, йшов град, хати палила блискавка, вітер ламав дерева

В області вирувала негода. На ранок 23 червня без електропостачання залишилося 29 населених пунктів у семи районах: Бахмацькому, Корюківському, Прилуцькому, Ічнянському, Ніжинському, Ріпкинському, Талалаївському.Мнсники 61 раз виїздили на ліквідацію надзвичайних ситуацій. Працювали і дорожники. Тільки за один день, 18 червня, на автошляху Козелець-Бобровиця прибрали чотирнадцять повалених буревієм дерев. Між селами Нічогівка та Петрівське Козелецького району не встояли від поривів вітру придорожні тополі, впали на проїжджу частину.

У цей же день, внаслідок дощу з градом у селі Киїнка Чернігівського району підтопило сім дворів. Відкачували воду мотопомпою.

— У неділю 21 червня у Авдіївці Куликівського району йшов град, лютував буревій. З дахів зривало листи шиферу і заліза, — розповідає 52-річний Валерій Корявець, виконуючий обов’язки старости села Авдіївка. — У нас є сім високих шпилястих будинків. Їх ще колгосп звів. З них позлітало де три листи, де десять шиферу, порозкривало мансарди.

20 червня у селі Козилівка Корюківського району від розряду блискавки загорівся сарай.


19 червня у селі Блистова Менського району громовиця влучила у жилий будинок. Спалила покрівлю, пошкодила стіни.

18 червня у Андріївці Чернігівського району блискавка вдарила у два сараї, вогонь перекинувся на третій. Згоріли будівлі і кілька тонн сіна.

17 червня у Щурівці Ічнянського району від блискавки згоріла нежила хата.

Синоптики прогнозують, що наступний тиждень буде сонячним. Знову задощить у кінці місяця.

Як вберегти оселю від блискавки, і взагалі від пожежі? Віруючі люди радять мати в домі освячену ікону «Неопалима Купина». Спробуйте! Допоможе чи ні, але гірше не буде. А ще перевірте, чи є у вас громовідвід.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №26 (1780), 25 червня 2020 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: негода, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:


ЦентрКомплект