Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Буревій на Корюківщині знеструмив чотири села, повалив дерева і пошкодив покрівлі


Буревій на Корюківщині знеструмив чотири села, повалив дерева і пошкодив покрівлі

Буревій, який розгулявся 22 червня у селах Корюківського району, що неподалік Холмів, на 12 годин лишив без електрики мешканців Довгої Греблі, Олійників, Рейментарівки та Гутища.

Звалило більше 40 дерев

Увечері 22 червня в кількох населених пунктах за селищем Холми розгулявся сильний вітер, швидкість якого зростала щосекунди. І вже за десятки хвилин у найбільшому з них — Рейментарівці лежали вивалені з корінням понад сорок дерев.

Негода вирувала то на одній, то на іншій вулицях. Пошкодило покрівлю на сільському клубі у центрі населеного пункту.

Наслідки буревію у селах:
За словами начальника Корюківського районного сектору управління ДСНС України у Чернігівській області Олександра Росохача, на окремих будинках вітер зірвав по кілька листів шиферу. Постраждали дахи й перекриття на 35 квадратних метрах на будівлях господарського призначення у приватних господарствах.

Мешканці населених пунктів самі відновлювали постраждалі будинки й сараї

Автоматично від електропостачання відключилися чотири населені пункти: Рейментарівка, Олійники, Гутище, Довга Гребля. Відновлювати його виїхали дві бригади Корюківського РЕМ — три одиниці техніки та 8 електромонтерів.

Ремівці 23 червня досить оперативно справилися з ліквідацією пошкоджень на електролініях у Рейментарівці, потім працювали в Олійниках, Гутищі, Довгій Греблі. Електроживлення за кілька годин надійшло до усіх жилих будинків, сказала виконувач обов’язки старости Наталія Юденко.

В окремих угіддях Корюківського і Холминського лісгоспів цього ж дня увечері та вночі величезною силою вітер повалив немало дерев.Допомога небайдужих

Допомогу в ліквідації наслідків негоди надала Корюківська міська рада. Робітники комунального підприємства «Благоустрій» завезли шифер і відновили покрівлю на сільському клубі.

На поміч приходили місцеві жителі, у розпилюванні дерев допомогли місцеве лісництво та СПД Жара. За словами жителів Рейментарівки та Наталії Юденко, буревій повалив багато дерев у їхньому селі, особливо по вулицях Туніка, Шевченка, у провулках. Тож доведеться добре потрудитися, щоб усе прибирати.

Віктор Божок, Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: негода, повалені дерева, покрівля, вітер, електроенергія

Добавить в:


ЦентрКомплект