Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Суперзнахідка! Шестеро зайченят виявили діти на подвір’ї корюківського дитсадка «Дельфін»


Суперзнахідка! Шестеро зайченят виявили діти на подвір’ї корюківського дитсадка «Дельфін»

Зранку у четвер, 25 червня, маленькі вихованці дитсадка «Дельфін», граючись на подвір’ї, виявили незвичайну знахідку. Під металевою гіркою діти помітили живі сіренькі клубочки. Як там опинилися шестеро зайчиків і куди їх тепер прилаштують – дізнавалися Сусіди.Сіty.


Музичний керівник Вікторія Тройна з дітками групи «Теремок» і маленькими знайдами

Живе «поповнення» знайшли на подвір’ї зранку вихованці групи «Теремок». Здивовані діти покликали музичного керівника Вікторію Тройну.

– Чую, кричать: «Вікторіє Іванівно, подивіться, хто тут!» – посміхається жінка. – Глянула, аж там зайченята. Їх шестеро. Один «шустрик» – дуже активний, навіть намагався втекти у траву! Тож ми їх усіх посадили у кошик.Діти ніколи раніше не бачили зайченят такими маленькими

Завідувачка садочка Віра Рябченко каже, що за час існування їхнього закладу бачили різну живність. Заходили на подвір’я і котики, і собаки, ластівки постійно гнізда в’ють під стріхою. Руденькі білочки жили, стрибаючи з гілки на гілку у «Дельфіні». Навіть білі гриби та підберезники збирали на цій території! А ось зайці «оселилися» вперше.

Віра Олексіївна припускає, що мама-зайчиха могла жити у зеленій зоні неподалік їхнього садочка, навколо якого нині тривають роботи з розчищення, вирубка чагарників, кущів. Напевне, подалі від небезпеки їхня мама залишила сіреньких у дитсадку.

– Мама-зайчиха навряд чи забере свою малечу, бо її вже поторкали діти, — каже Віра Рябченко. – Але напризволяще зайченят не залишимо. Вже вирішили, що робитимемо з незвичайною знахідкою. Оскільки зайченята не можуть залишитися на подвір’ї, де граються діти, про їхню подальшу долю домовилися з нашим музичним керівником Вікторією Тройною. Вона забере їх додому, підгодує і згодом випустить у ліс.

І працівники, і вихованці дитсадка «Дельфін» дуже зраділи маленьким зайченятам. Поява цих шістьох крутьків сприйнялася у садочку як свято! А дорослі взагалі вбачають у цьому гарний знак для закладу, у якому затишно не лише діткам, а й усьому живому. Бо жодна мама не залишить своїх дітей там, де є бодай якийсь натяк на небезпеку.

Наталія Рубей, Сусіди.City. Фото автора

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: дитсадок, зайчик, Корюківка

Добавить в:


ЦентрКомплект