Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » На Чернігівщині кафе, ресторанам та розважальним закладам рекомендують працювати до 22.00


Home net

На Чернігівщині кафе, ресторанам та розважальним закладам рекомендують працювати до 22.00

На Чернігівщині кафе, ресторанам та розважальним закладам рекомендують працювати до 22.00. Таке рішення ухвалила обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки. Про це Суспільному сказав заступник голови облдержадміністрації Андрій Подорван.З його слів виконувати рекомендації комісії чи ні, влада кожного населеного пункту має сама, з огляду на епідеміологічну ситуацію. Обмежити час роботи закладів саме 10-ю вечора вирішили, бо в цей час менш пильно слідкують за дотриманням вимог карантину, пояснив Андрій Подорван.

Крім того комісія вирішила посилити контроль за дотриманням карантинних заходів на ринках, в магазинах та громадських місцях. А ввечері цієї п’ятниці та суботи поліція разом з працівниками Держпродспоживслужби проведуть спільні відпрацювання.

"Ми бачили багато у ЗМІ та соцмережах інформації, що чим далі у вечір, тим менше контролю за цими речами. Тому ми рекомендуємо місцевим органам влади, щоб розглянули ситуацію у кожному населеному пункті. Якщо є там загроза, що саме це може стати причиною поширення, то прийняти відповідні рішення щодо обмеження їх роботи.

"Плюс ми придумали, що поліція разом з держпродспоживслужбою у п’ятницю-суботу проведуть спільні рейди, або спільні відпрацювання об’єктів саме там, де масово громадяни можуть перебувати у вечірній час", - каже Андрій Подорван.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ресторан, кафе, режим роботи, Андрій Подорван

Добавить в:


ЦентрКомплект