• Брухт ДальнобойСервис


У Гончарівському будують церкву

У селищі Гончарівське Чернігівського району розпочато будівництво храму Великомученика Юрія Переможця для військовослужбовців танкової бригади.Про це повідомляють на сторінці у соцмережі оперативного командування «Північ». Це буде гарнізонна каплиця Св. Вмч. Юрія Переможця помісної української православної церкви для 1-ї окремої танкової Сіверської бригади, яка постійно дислокується в Гончарівському. Наразі в Гончарівському діє лише храм УПЦ Московського патріархату.


Нова капличка була закладена руками священників та військовослужбовців. Шестеро капеланів на чолі з владикою Епіфанієм заклали наріжний камінь у підмурок військової каплички і освятили будівництво, а командир 1-ї окремої танкової бригади заклав капсулу в фундамент ще рік тому. Та вже до осені цього року храм мають добудувати.

«Сьогодні ми будуємо каплички у всіх військових частинах», – сказав при освяченні храму владика Епіфаній. Також він зазначив, що капелани добре зарекомендували себе на фронті, допомагаючи військовослужбовцям впоратися з морально-етичними проблемами, відправляючи для них церковні треби та здійснюючи іншу діяльність. І наголосив, що сьогодні підготовлених священнослужителів-капеланів не вистачає.

Марія Пучинець, «Чернігівщина» №26 (791) від 25 червня 2020

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Гончарівське, будівництво, храм, церква, віра, каплиця, ОК_Північ, Пучинець, Чернігівщина

Добавить в: