Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Козелецька селищна рада перейшла на дистанційну роботу - на коронавірус захворів депутат


Home net

Козелецька селищна рада перейшла на дистанційну роботу - на коронавірус захворів депутат

Троє депутатів та чотири працівники Козелецької селищної ради пішли на самоізоляцію. Пов’язано це з тим, що коронавірус виявили в одного із депутатів селищної ради. Про це Суспільному сказала голова Козелецької ОТГ Олена Дмитренко.На коронавірус захворів депутат Козелецької селищної ради. Йому близько 40 років. За словами Олени Дмитренко, в суботу, 30 травня, коронавірус діагностували в його дружини, у понеділок, 1 червня, - у самого чоловіка та його дитини. Сім’я знаходиться вдома, на самоізоляції.

Остання сесія селищної ради проходила в п’ятницю, 29 травня.


«На сесії у нас всі депутати сиділи на відстані півтора-два метри. Нам зал це дозволяє. Було всього лише 19 депутатів. На самоізоляцію пішли тільки три депутати, які були найближче до нього в рядах. І на самоізоляцію пішли працівники ради, які працювали з ним в комісії до цього, тому що там був маленький кабінет – чотири чоловіки», - каже Олена Дмитренко.

У приміщеннях, де працював депутат, провели дезінфекцію.

Відсьогодні селищна рада пішла на дистанційну роботу.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Козелець, депутат, коронавірус, Олена Дмитренко

Добавить в:


ЦентрКомплект