УБП


Home net

Перед ним не встоїть жодна броня

Нещодавно поблизу селища Гончарівське випробували ракетний комплекс українського виробництва, дальність стрільби якого 2,5 км. Перед його потужністю не встоїть жодна броня.

Тестування провели спеціалісти Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки. Легкий переносний ракетний комплекс «Корсар» оснащено тепловізором та удосконаленим прицілом, що суттєво розширює його бойові можливості.


ЛПРК «Корсар» призначено для ураження нерухомих та рухомих броньованих цілей з будь-якими видами і типами броні: танків, бронетранспортерів, швидкісних десантних катерів, а також малорозмірних цілей - дотів, вертольотів, безпілотників.

Щоб визначити ефективне розпізнавання цілі та точність її ураження, ракети запускали як у світлу, так і в темну пору доби. Точність траєкторних параметрів (дальність, швидкісні характеристики, просторові координати) руху ракети фахівці вимірювали за допомогою радарної системи. Наразі спеціалісти опрацьовують отримані результати випробувань.

«Деснянка» №21 (808) від 28 травня 2020

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Гончарівське, випробування, ракетний_комплекс, Деснянка

Добавить в:


ЦентрКомплект