Home net

Коли і як відбудеться ЗН0-2020

Зовнішнє незалежне оцінювання в Україні цього року проведуть з 25 червня до 17 липня, а результати оголосять до 29 липня. Про це повідомили в Міністерстві освіти і науки України.

Згідно з оновленим графіком, який надруковано на сайті Українського центру оцінювання якості освіти та Міністерства освіти і науки, тестування проведуть: з математики - 25 червня, української мови і літератури - 30 червня, фізики - 2 липня, іспанської, німецької, французької мов - 6 липня, англійської мови - 7 липня, історії України - 9 липня, біології - 13 липня, географії - 15 липня, хімії - 17 липня.

Поріг «склав/не склав» та результати ЗНО визначатимуть: з математики, фізики - до 16 липня, з української мови і літератури, історії України, іноземних мов, біології - до 24 липня, з географії, хімії - до 28 липня.Додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання заплановано на 23 липня - 11 серпня, а її результати буде визначено і оголошено до 14 серпня.

Як повідомили на сайті МОН, формат і процедуру проведення ЗНО у 2020 році не змінять. За правилами, під час тестування в аудиторії перебуватиме максимум 15 учасників і два інструктори.

У зв’язку з епідемією, в аудиторії учасники обов’язково мають дотримуватись дистанції 1,5 метра. Соціальне дистанціювання також має бути і біля входу в приміщення, в якому проводитимуть ЗНО, щоб уникнути скупчення людей.

Під час тестування учнів та інструкторів забезпечать захисними масками, а пункти проведення ЗНО - антисептиками. Приміщення мають провітрювати та дезінфікувати.

«Деснянка» №21 (808) від 28 травня 2020

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: освіта, ЗНО, Деснянка

Добавить в:


ЦентрКомплект