Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Корюківці з’явилася власна «Ейфелева вежа»
УБП


Home net

У Корюківці з’явилася власна «Ейфелева вежа»

Цієї весни Корюківка звела власну «Ейфелеву вежу». Тільки лінивий не обговорював цю конструкцію для квітів у центрі міста. Сусіди.City дізналися, кому належить ідея її появи, а також про те, якою цьогоріч буде Корюківка квіткова?


На вежі скоро з`являться вазони з квітами

Хорошої погоди дуже чекають квітникарі, завдяки яким Корюківка неформально стала містом петуній. У них уже все готове для посадки — не дозволяє тільки погода.

Цьогоріч квітів побільшає, бо окрім клумб, підвісних вазонів та арок, з’явилася ще копія французької Ейфелевої вежі — найбільша поки що конструкція для квітів у Корюківці. Розташована вона у самісінькому центрі міста, навпроти входу в адмінбудівлю райради та райдержадміністрації.
Скоро ця вежа зацвіте

Чий задум?

Міський голова Ратан Ахмедов розповів що ідея появи такої конструкції належить працівнику з благоустрою Ігорю Григор’єву, який зі своїми помічницями вже не перший рік заквітчує місто.

На думку Ігоря Олександровича, у квітковій композиції з підвісних вазонів та аркових конструкцій не вистачало центрального елемента, який був би вищим за наявні, тим самим збираючи їх в єдиний ансамбль. Він і запропонував встановити копію французької вежі. Міська рада підтримала цю ідею.

Невдовзі корюківську «парижанку» заквітчають вазонами з петуніями та іншими ампельними видами рослин.

Коли ж висаджуватимуть петунії?

Наразі у місті висадили віолу — у вазонах на площі, біля міської ради та Ощадбанку, та петунію — на п’яти клумбах на площі. На квіти чекають інші клумби та підвісні конструкції.Продовжити роботу заважає погода: кризові холодні ночі минули — настав «сезон дощів».

Ігор Григор’єв згадує, що торік о цій порі вже стояла спека. Квітникарям тоді довелося виливати багато води під кожен кущик, аби квіткові рослини прийнялися і радували око містян та гостей.

А цьогоріч навпаки — ллють дощі, холодно і мало сонця. А, зокрема, для петуній такі умови є несприятливими.

Крапельний полив

Доглядом за квітами у Корюківці займаються четверо працівників з благоустрою комунального підприємства «Благоустрій». Цьогоріч вони відчують значне полегшення у своїй делікатній справі — у місті облаштували крапельний полив. Раніше, щоб полити квіти, працівники носили воду відрами та поливали рослини з чашечки.

Крапельний полив також дасть можливість раціонально використовувати воду — вона подаватиметься безпосередньо у прикореневу зону рослини невеликими порціями.


Скоро квітів у місті побільшає

Однак, наразі не всі підвісні конструкції у Корюківці підключені до крапельного зрошування — констатує міський голова. Зокрема ті, де на прокладання лінії зрошування треба було рушити чимало асфальту. Як от по алейці акацій, яка тягнеться майже від Будинку культури й до маркету.

Поки що квітникарі поливатимуть там квіти вручну. Але у перспективі ті підвісні вазони теж обладнають системою зрошування.

Цього року, за словами Ратана Ахмедова, планується також ремонт тротуару від музею і до площі. Там поновлять плитку, яка місцями «повилітала». А квіткову вежу, за задумом, мають доповнити ще й світлодіодною підсвіткою.

Наталія Рубей, Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Корюківка, благоустрій, «Ейфелева вежа», квіти

Добавить в:


ЦентрКомплект