Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Як працює стоматологія та діагностика в Мені і чому виникають непорозуміння

Як працює стоматологія та діагностика в Мені і чому виникають непорозуміння

Карантин послаблено, але не скасовано. Усіх правил потрібно дотримуватися – і масочного режиму, і соціальної дистанції, і дезінфекції та інших. Але інколи виникають складнощі з дотриманням цих умов і викликають невдоволення у людей.Генеральний директор Менської центральної районної лікарні Григорій Разнован звернувся до відвідувачів стоматологічного відділення з проханням поставитися з розумінням до деяких незручностей. Небезпека зараження коронавірусною інфекцією все ще існує, тож потрібно бути обережними і дбати як про своє здоров’я, так і про оточуючих.

Медпрацівники намагатимуться розмежовувати по часу прийоми, щоб не було скупчень і довгого очікування.


– Уже два тижні приймають пацієнтів наші стоматологи. Вони вживають усі необхідні заходи, аби убезпечити пацієнтів і медичних працівників, які завжди у зоні ризику. За правилами, відвідувачі мають знаходитися за межами приміщення, поки очікують на прийом. На жаль, на вулиці немає належних умов для людей на час очікування, не маємо можливості це забезпечити, – пояснює Григорій Разнован. – А погода буває різна: може йти дощ, може бути спека. Прошу наших пацієнтів поставитися з розумінням до таких обмежень, щоб не виникало непорозумінь між відвідувачами та медиками.Це стосується і роботи діагностичного відділення, де теж необхідно дотримуватися дистанції. За словами Григорія Разнована, також певні незручності виникають, коли людина з села приїжджає на прийом до сімейного лікаря, а він направляє до вузького спеціаліста на наступний день, бо зараз у того все зайнято. Звісно ж, людина піде проситися на прийом зараз, бо вибратися ще на один день їй доволі складно. І заборонити це, зрозумівши просто по-людськи, не мають права. Це потрібно враховувати і коли запрацює електронний запис на прийом.

Поліна Назаренко, Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Григорій Разнован, стоматологія, Менська ЦРЛ

Добавить в: