Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Система автоматичної фото-, відеофіксації порушень ПДР запрацює у Чернігові


Нормовен

Система автоматичної фото-, відеофіксації порушень ПДР запрацює у Чернігові

Система автоматичної фото-, відеофіксації порушень ПДР запрацює у Чернігові до кінця року. Про це Суспільному сказала речниця патрульної поліції в області Анна Чернявська. Наразі в поліції чекають на постанову МВС, яка визначить кількість і місце розташування камер в місті. В Україні ж систему запустять з 1 червня. Рішення про запуск автоматичної фото - і відеофіксації прийняли на засіданні Кабміну вчора, 20 травня. Очікується, що на першому етапі запрацюють 50 камер. Всі вони в Києві, каже Анна Чернявська.

«Наразі в країні вже встановлено 50 камер, а загалом на території України планується запустити в роботу близько 700 таких камер».Точного терміну встановлення камер в Чернігові поки не має, каже Анна Чернявська.

«Дані камери повинні встановлюватись на місцях концентрації ДТП, а також на місцях порушення правил дорожнього руху. Відповідальність за дані порушення будуть нести фізичні та юридичні особи, за якими зареєстровано транспортні засоби».

«Спочатку камери будуть фіксувати тільки перевищення швидкості, а в подальшому проїзд на червоне світло світлофора, виїзд на зустрічну смугу, рух смугою громадського транспорту».

Також МВС запустило додаток, в якому водії за номером водійського посвідчення, податковим номером або за серією та номером штрафу можуть здійснити перевірку і заплатити за порушення правил дорожнього руху.

«В кожного водія буде доступ до свого електронного кабінету, наприклад, якщо людина порушила ПДР, їй через Укрпошту пришлють адмінпротокол. Порушник зможе ознайомитись з фотографією місця скоєння правопорушення, а також навіть передивитись відеозапис в який саме час його автомобіль порушив правила ПДР, сказала речниця патрульної поліції в області Анна Чернявська.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Анна Чернявська, відеокамера, штраф

Добавить в:


ЦентрКомплект