Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Чернігові дитсадки планують відкрити 1 червня (ДОПОВНЕНО)


Нормовен

У Чернігові дитсадки планують відкрити 1 червня (ДОПОВНЕНО)

У Чернігові планують відкрити дитячі садочки 1 червня. Про це Суспільному сказав заступник міського голови Чернігова Олександр Ломако. Наразі чекають на рішення Уряду, яке має з’явитися ввечері та рекомендації МОЗ. Про це розповіла Суспільному заступниця начальника управління міськради Олена Горна.«Ми сьогодні очікуємо рішення уряду, його ще немає. І крім того ще не було засідання регіональної нашої комісії щодо прийняття цього рішення.»

«До того ж ми не маємо ніяких рекомендацій МОЗ щодо особливого режиму в закладах дошкільної освіти на сьогодні.»

З її слів зараз у дитячих садках проводиться генеральне прибирання, докупаються деззасоби, де їх не вистачає.

Після оприлюднення рішення Уряду у Чернігові збереться міська комісія з техногенної безпеки, екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка визначить дату та порядок відкриття закладів дошкільної освіти. Враховуючи порівняно невисокий на сьогоднішній день* рівень захворюваності на ковід у Чернігові можна сказати, що міська комісія має підстави дати дозвіл на відкриття дитячих садочків при дотриманні додаткових умов.

Політична партія Владислава Атрошенко
Також в чернігівському управління освіти очікують на рекомендації МОЗ.

«Є моменти, які будуть вживатися додатково щодо заходів безпеки - це температурний скрінінг, перебування дітей на вулиці більше часу, ніж раніше вони проводили. Ми цього чекаємо. Сьогодні обіцяли, що все з’явиться офіційно», - сказала Олена Горна.

- Ми вже займаємося підготовкою, генеральним прибиранням і всім іншим для того, щоб відкритися 1 червня, - повідомив на засіданні виконкому керівник міського управління освіти Василь Білогура. - Зараз проводиться забір води на аналіз, відповідний договір укладений з лабораторним центром. Чекаємо офіційного документа щодо додаткових вимог (офіційно його також поки нема) – щоби точно знати, які ще вимоги будуть висунуті. Але докладемо максимальних зусиль для того щоб їх виконати.

Також він додав, що в дитсадки вже завозяться продукти. Окрім того, для них зараз докуповуються дезінфекційні засоби, оскільки їх використання зросло. Ці засоби будуть забезпечені кожним закладом, а про одноразові предмети індивідуальної гігієни, які вимагатимуться за новими правилами, будуть спілкуватися окремо з батьками.

Поки що не вирішеним залишається питання про медичні довідки на кожну дитину, надання яких після довгої відсутності в садочку – вимога законодавства. Міський голова дав доручення шукати якесь інше технічне вирішення цього питання, щоб 12 тисяч дітей з батьками не прийшли одночасно до поліклінік за довідками і не було перекреслено все те, заради чого витримувався карантин. Про те, як це буде вирішено, ми повідомимо додатково. Разом з тим, батькам, які зараз відвідують поліклініки з дітьми для профілактичних щеплень або іншої мети, зараз варто принагідно одночасно брати й довідки для дитсадків. Іншим батькам також доцільно подзвонити своїм сімейним лікарям і дізнатися про можливість якогось найбільш безпечного шляху отримання цих довідок.

*На час засідання виконкому за минулу добу жодного нового хворого на ковід у Чернігові не виявлялося.

Gorod.cn.ua за матеріалами UA: Чернігів, сайт Чернігівської міської ради

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: дитсадок, Олена Горна

Добавить в:


ЦентрКомплект