Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Корюківська міськрада виділила півтора мільйона на облаштування станції екстреної допомоги


Корюківська міськрада виділила півтора мільйона на облаштування станції екстреної допомоги

У Корюківці пів року працює міжрайонна станція екстреної допомоги. Сусіди.City навідалися в гості до медиків і подивилися, що вже відремонтовано і побудовано.


Корюківська станція екстреної допомоги

З 8 жовтня минулого року в Корюківці почала працювати станція екстреної допомоги, яка об’єднала відповідні служби у Менському, Сновському, Сосницькому, Коропському, Новгород-Сіверському і Семенівському районах.

Були різні варіанти, де її облаштувати. Зрештою, вирішили нікуди не переїжджати. Лишилися на місці, але треба добудовувати приміщення і робити ремонт. Тож нині біля Корюківської станції екстреної допомоги розпочалися будівельні роботи.

Полагодили під’їзну дорогу

Працівники місцевого підприємства «Будмайстер» споруджуватимуть кілька боксів для медичного транспорту. Повинна з’явитися тут і своя ремонтна база, і склад для медикаментів.Для початку будівництва Корюківська міськрада виділила півтора мільйона гривень. Хоча коштів потрібно значно більше. Сподіваємося на підтримку обласних інстанцій, - Михайло Стецко.

Самі працівники екстреної допомоги виконують власними силами ремонт свого приміщення. Переклеїли шпалери, пофарбували вікна. Потрібно і зовні наводити порядок. Намічають лагодити ганок, побілку стін, фарбування.

Олександр Гончар, Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: станція екстренної допомоги, Корюківка

Добавить в:


ЦентрКомплект