Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Судитимуть Світлану Масльонку, депутатку Куликівської райради


Home net

Судитимуть Світлану Масльонку, депутатку Куликівської райради

Прокуратура області направила до суду обвинувальний акт стосовно 48-річної Світлани Масльонки, начальниці управління освіти, культури, сім’ї, молодості та спорту Куликівської ОТГ, депутатки районної ради. Її підозрюють в отриманні хабара для третьої особи.За даними слідства: «Депутат, яка займала посаду керівника структурного підрозділу селищної ради, отримала від підприємця неправомірну вигоду 27 тисяч гривень. Кошти перераховані суб’єктом господарювання як благодійна допомога на рахунок, реквізити якого були надані обвинуваченою», — повідомила прес-служба облпрокуратури.


Мова йде про постачання підприємцем брикету в заклади освіти. Він зривав графіки поставок, недовозив потрібну кількість палива. Управління виставляло йому претензії.

Винна чи ні Світлана Масльонка, вирішить суд. Протистояння держобвинувача (прокурора) і захисту підсудної буде цікавим. Адже чиновниця винною себе не вважає. Покарання, за інкримінованою статтею від 5 до 10 років тюрми.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №16 (1770), 16 квітня 2020 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: хабар, Світлана Масльонка, прокуратура, суд, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:


ЦентрКомплект