• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Нагадування керівникам підприємств: заяви для отримання трансперепусток на транспорт прийматимуться до кінця тижня


Нагадування керівникам підприємств: заяви для отримання трансперепусток на транспорт прийматимуться до кінця тижня

Шановні керівники та власники чернігівського бізнесу, робота якого дозволена під час карантину! Нагадуємо, що залишилося лише два дні для прийому ваших звернень щодо забезпечення працівників тимчасовими посвідченнями, які необхідні для проїзду в громадському транспорті. Такі заяви прийматимуться до 3 квітня.

Розклад руху тролейбусів у Чернігові>>>


З цих питань потрібно звернутися до управління економіки або оргвідділу міської ради за телефонами 67-67-36, 77-46-68, 676-257 або 774-802.

У Чернігові під час карантину громадський транспорт працює в режимі спеціальних перевезень з метою доставити людей до їхніх робочих місць. Вхід - за спеціальними Тимчасовими посвідченнями. У першу чергу вони видавалися для працівників підприємств, які забезпечують критичну інфраструктуру міста - лікарні, теплогенерація, ЖКХ, правоохоронні структури, органи влади, хлібокомбінати тощо. Наразі таких посвідчень видано вже близько 30 тисяч.

Разом з тим, у разі критичної необхідності в користуванні громадським транспортом для під'їзду до робочих місць працівників інших підприємств ще є можливість одержати такі перепустки додатково.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: транспорт, спецперевезення, посвідчення

Добавить в: