Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Менському районному суді шиють маски для своїх відвідувачів


Нормовен

У Менському районному суді шиють маски для своїх відвідувачів

За можливості судові засідання нині проводяться в режимі відеоконференцій. А тим, хто все ж таки приходить до Менського районного суду, його працівники пропонують виготовлені власноруч захисні маски.— Менський районний суду під час карантину працює у звичайному режимі, справи розглядаємо з урахуванням встановлених обмежень та рекомендацій Вищої ради правосуддя, — розповіла Сусідам.City голова Менського районного суду Тетяна Сова. — За можливості судові засідання проводимо в режимі відеоконференції, обмежений доступ осіб, які мають ознаки респіраторних захворювань і які не є учасниками проваджень. Судді та сторони у справах обов'язково використовують засоби індивідуального захисту.

За словами Тетяни Сови, не всі відвідувачі дотримуються рекомендацій та встановлених обмежень і приходять до суду без захисних масок. Причини різні — особисті погляди на ситуацію, відсутність маски, неможливість її купити.

Тож, переймаючи досвід Чернігівського апеляційного суду, в Менському районному суді у вільний від основної роботи час працівники виготовляють маски для відвідувачів суду.

Олексій Прищепа, Сусіди.City. Фото з архіву Менського районного суду

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: захисні маски, Менський райсуд, Тетяна Сова

Добавить в:


ЦентрКомплект