Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Термінова інформація! В Корюківській ЦРЛ пацієнт з підозрою на коронавірус (ДОПОВНЕНО)


Нормовен

Термінова інформація! В Корюківській ЦРЛ пацієнт з підозрою на коронавірус (ДОПОВНЕНО)

30 березня 2020 року до інфекційного відділення ЦРЛ госпіталізований хворий пацієнт з підозрою на коронавірус. Цього ж дня він повернувся з Польщі. Лікарі звертаються до населення і просять уникати скупчення людей. Не виходити з дому без нагальної потреби, - повідомляється на фейсбуці Корюківської центральної лікарні.
Чітко виконувати правила особистої гігієни. При відвідуванні магазинів, аптек та інших закладів одягати захисну маску. Не торкайтесь обличчя руками. При поверненні додому обов’язково мийте руки з милом. Прополощіть ротову порожнину та горло одним із дезінфікуючих засобів або розчином повареної солі (чайна ложка на стакан теплої води – розчин зберігати добу). Будьте здорові!Молодий чоловік, повертаючись з Польщі, приїхав прямо до лікарні. Його госпіталізували до інфекційного відділення Корюківської ЦРЛ.

Генеральний директор комунального некомерційного підприємства «Корюківська центральна районна лікарня» Сергій Пивовар повідомив Сусідам.City, що у понеділок 30 березня, близько 21 години, до приймального відділення Корюківської лікарні поступив молодий чоловік з підозрою на коронавірус.

Він їхав з Польщі в Україну з невеликою температурою, тож відразу, не заїжджаючи додому в Корюківку, прибув у лікарню. Стан пацієнта був задовільний, але медики вирішили госпіталізувати його до інфекційного відділення.

Швидкий тест не показав наявність коронавірусу. Аналізи направили до чернігівської лабораторії.

Результати аналізів очікують або увечері 31 березня, або зранку 1 квітня

Про пацієнта №1 відомо, що йому 21 рік. На кордоні його зустрічав близький родич своєю автівкою. Більше ні з ким в Україні молодий чоловік не спілкувався. Родич зараз перебуває на самоізоляції в окремому житловому приміщенні.

Станом на 31 березня в корюківському медичному закладі використали три швидкі тести для діагностики коронавірусу. В усіх випадках результат був негативний. В лікарні перебуває кілька пацієнтів з пневмонією.

Джерело: Корюківська ЦРЛ та Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: коронавірус, Корюківка

Добавить в:


ЦентрКомплект