Нормовен

Не жертва, а винуватець ДТП

У Чернігівському районному суді розпочався розгляд кримінального провадження по обвинуваченню 31-річного менянина Ігоря Процела у скоєнні смертельної автомобільної аварії.19 грудня 2018 року неподалік села Петрове Чернігівського району близько тринадцятої години лоб у лоб зіткнулися «ВАЗ-21101» та «ВАЗ-2107». За кермом «десятки» був 49-річний Олександр Корбач зі Снов’янки Чернігівського району, поруч з ним сидів його пасинок 25-річний Андрій Куліш. Вони поверталися з Менської центральної районної лікарні, де провідували старого і хворого вітчима Валентини Куліш (дружини Олександра і матері Андрія). Обидва чоловіки загинули на місці.

У «сімці» їхав Ігор Процел з дружиною Юлією. Того дня з Чернігова вони прямували в село Ушня Менського району до Юлиної матері, забирати доньку Емму. Обоє вижили, та з численними переломами і забоями потрапили до лікарні.

1. Від початку вважалося за версією поліції, що водій «десятки» не впорався з керуванням і виїхав на зустрічну смугу. Це повідомлення викликало обурення у рідних. Адже водії, які проїздили в той час, вказували, що саме «сімка» виїхала на зустрічну. Та їх і слухати ніхто не хотів.

2. Постраждалими вважали подружжя Процел. Менянка Альона Маренець, сестра Ігоря, звернулася за фінансовою допомогою до людей через інтернет, сайти та газети, аби врятувати брата і невістку. Ігорю вшивали печінку, викинули селезінку. 125 тисяч гривень на порятунок Юлії назбирали рідні і небайдужі люди. Обом зробили по декілька вартісних операцій.

3. Рідні загиблих не змирилися. Проводили власне розслідування. І випливло багато цікавого. Авто, на якому їхав Ігор Процел, не належало йому. Взяв у товариша. А ще з’ясувалося, що 14 листопада 2018 року, трохи більше ніж за місяць до аварії, він був позбавлений права керування всіма видами транспортних засобів та оштрафований на 10200 гривень за керування у нетверезому стані.

У рішенні Ріпкинського суду сказано, що поліцейські зупинили Ігоря 19 серпня. Чоловік був з явними ознаками сп’яніння. Від проходження експертизи відмовився в присутності двох свідків.

Без прав чоловік не тільки їздив у сімейних справах, а й, можливо, працював. Робота менеджера-екследитора пов’язана зі щоденними поїздками.

4. Закралася у цю історію і містика. Обидві неприємності з Ігорем сталися 19 числа у великі релігійні свята — на Спаса і Святого Миколая. Біля того місця, де сталася аварія, на дереві на висоті більше трьох метрів від землі була прив’язана до гілки хустка на два вузли. Хто її міг так високо причепити? А головне, навіщо і біля траси? Неначе пороблено.

Олександру Корбачу і Валентині Куліш багато хто заздрив. Вони зійшлися не молодими. Така любов була. А чоловік ще й майстер на всі руки. Свій трактор, людям допомагав. Жінка досі не може змиритися з втратами, адже поховала і коханого, і сина.

5. Слідство тривало довго. І врешті-решт розібралося. Зробили експертизи. Висновок — в ДТП винен Ігор Процел. Чи так це, має з’ясувати суд і винести вирок. У разі обвинувального, Ігорю загрожує від семи до дванадцяти років тюрми. Адже загиблих двоє та ще й вважається потерпілою дружина Ігоря — Юлія.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №13 (1767), 26 березня 2020 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ігор Процел, ДТП, суд, Олександр Корбач, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:


ЦентрКомплект