• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » 30-31 березня по Чернігівській області очікується сніг та коливання температур з плюса на мінус


30-31 березня по Чернігівській області очікується сніг та коливання температур з плюса на мінус

 

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області попереджає водіїв про погіршення погодних умов, що може вплинути на обстановку на автошляхах.31 березня - 2 квітня в зв'язку з вторгненням арктичного повітря в західних, північних, більшості центральних областей очікується відчутне зниження температури: вночі 0-6° морозу (31 березня в центральних областях від 3° морозу до 3° тепла), вдень 1-6° тепла. Зокрема по Чернігівській області, з вечора 30 березня до першої половини дня 31 березня прогнозується ❄️сніг, вітер, коливання температурних показників з плюса на мінус.
Очікується, що негода рухатиметься з півночі зі сторони Новгорода-Сіверського, далі - Чернігів, і поступово прийде у південні райони.

Просимо водіїв враховувати метеоумови умови та раціонально оцінювати обстановку на дорозі. Дотримуйтесь правил безпеки дорожнього руху, не перевищуйте швидкість, уникайте небезпечних маневрів та тримайте дистанцію. Пам'ятайте, гальмівний шлях по вологому і промерзлому покриттю є тривалішим. Обов'язково їздить на зимовій гумі.


Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації на дорогах загального користування державного значення та надання інформації про стан проїзду Служба автодоріг у Чернігівській області має цілодобову гарячу лінію:
(0462) 661893 - зі стаціонарного;
0952714374 - з мобільного.

На випадок погіршення погодних умов, на автошляхах області визначенні місця відстою транспортних засобів, де, за потреби, водії можуть перечекати негоду:Служба автомобільних доріг Чернігівської області

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: сніг, автодор, погодні умови

Добавить в:
 
 


Центр Комплект