Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » «Косив» під дурника, аби не посадили за вбивство. Та лікарі «розкусили»


Нормовен

«Косив» під дурника, аби не посадили за вбивство. Та лікарі «розкусили»

18-річного Богдана Коржа з села Ковчин Куликівського району відправили до СІЗО. А до того він п’ять днів знаходився у Чернігівській обласній психоневрологічній лікарні (в народі Халявин). Туди його відвезла поліція, бо говорив всіляку маячню, наче ненормальний. Мати 56-річна Парасковія Пономаренко, яка працює завклубом, теж помітила, з сином щось не так.21 лютого Богдан на порозі хати штирхонув ножем у груди 21-річного товариша Павла Баклажка. Удар прийшовся в серце. Павло Баклажко з багатодітної родини. Жив з молодицею. Працював у Авдіївці на фермі. Богдан після школи вступив до Чернігівського медколеджу на зуботехніка. З поганими компаніями не водився. Не сказати, що чоловіки дружили. Та і ворогами не були. І раптом таке...

Чому вбив, відомо тепер лише одному Коржу. У Баклажка не спитаєш.

Медики у Халявині «розкусили» Богдана — діагноз «симулятивний синдром». Проте, в рамках розслідування кримінального провадження про умисне вбивство, Корж має пройти ще амбулаторну судово-психіатричну експертизу. Як сказано у довідці з Куликівської райлікарні, на обліку у психіатра та нарколога він не перебуває. А між тим у селі шепочуться, що у чоловіка справді могло бути «помутніння» в голові, наче міг травкою балуватися.

Селяни співчувають родині Баклажка. І жаліють матір Богдана — донька померла малюсінькою, старший син повісився десять років тому, тепер і з меншим проблеми.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №13 (1767), 26 березня 2020 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Богдан Корж, СІЗО, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:


ЦентрКомплект