Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Вовина тисяча. Вказівок в область не надходило


Нормовен

Вовина тисяча. Вказівок в область не надходило

Нещодавно у відеозверненні до громадян президент Володимир Зеленський заявив, що пенсіонери, які одержують менше п’яти тисяч гривень на місяць, отримають одноразову допомогу — тисячу гривень, у зв’язку з епідемією коронавірусу.Коли це буде? Рішення приймає уряд.

«З 1 квітня ми плануємо видати одноразову допомогу по 1 тис. гривень пенсіонерам з пенсіями до 5 тис. гривень. Але, крім пенсіонерів, у нас є ще люди з інвалідністю, є діти з інвалідністю, інвалідність дитинства, соціальні пенси. Ми також додамо їм по тисячі гривень, і вони її отримають», — про це сказала в ефірі одного з телеканалів Міністр соціальної політики Марина Лазебна.

Була Юліна, Вітіна тисяча. Буде і Вовина?

Політична партія Владислава Атрошенко

— На сьогодні (розмовляли 23 березня) ніякої інформації щодо виплат ми не отримували. Вважаю, це питання більше до Пенсійного фонду, — сказала Інна Снегерьова, заступник директора - начальник управління соціального захисту населення Департаменту соцзахисту Чернігівської ОДА.

Нічого конкретного не змогли сказати й у Головному управлінні Пенсійного фонду в області.

— Коли? Як? Кому? Ніяких вказівок не надходило, як і програми, — повідомили на гарячій лінії фонду.

Шановні пенсіонери, не варто розчаровуватися. Прийде квітень, тоді і видно буде. А поки що, якщо маєте запитання до Пенсійного фонду, телефонуйте на гарячу лінію у Чернігові: (0462)-67-56-70.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №13 (1767), 26 березня 2020 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Зеленський, тисяча, пенсіонери, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:


ЦентрКомплект