Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » На Чернігівщині перший лабораторно підтверджений випадок коронавірусу
УБП


Home net

На Чернігівщині перший лабораторно підтверджений випадок коронавірусу

На Чернігівщині зафіксували перший лабораторно підтверджений випадок коронавірусу. Про це на своїй офіційній сторінці у Facebook повідомив голова облдержадміністрації Андрій Прокопенко.26 березня у Борзнянський районній лікарні у 69-річного хворого експрес-тест показав позитивний результат. ПЛР-тест підтвердив наявність коронавірусу.

Хворий знаходиться в окремому боксі інфекційного відділення Борзнянської районної лікарні. Він перебуває під наглядом лікарів. Його стан задовільний.

Як зазначив голова облдержадміністрації Андрій Прокопенко, визначено перше коло контактних осіб, всі вони перебувають на самоізоляції, знаходяться під медико-санітарним наглядом, самоізоляцію контролюють працівники Національноі поліції.

Нагадаємо, 26 березня головна лікарка медзакладу Тетяна Стовба розповіла, чоловік з ознаками вірусної пневмонії потрапив до лікарні 24 березня. З 16 березня лікувався у сімейного лікаря. Експрес-тест показав позитивний результат на наявність коронавірусної інфекції. Для підтвердження діагнозу біоматеріали відправили на ПЛР-тестування до референс-лабораторії в Києві. Чоловіку 69 років, в нього є супутні хронічні захворювання.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: коронавірус, Борзна, Андрій Прокопенко

Добавить в:


ЦентрКомплект