Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Проводяться роботи по забезпеченню проїзду до опорної лікарні у Ніжині
УБП


Home net

Проводяться роботи по забезпеченню проїзду до опорної лікарні у Ніжині

На виконання вказівки Укравтодору щодо забезпечення виконання ремонтних робіт на дорогах прямого сполучення між населеними пунктами з місцями запланованого розміщення багатопрофільних медзакладів інтенсивного лікування в межах госпітального округу, у Чернігівській області проводяться роботи по забезпеченню проїзду автошляхами державного значення до опорної лікарні у м. Ніжин.

Це зокрема дороги М-02 Кіпті-Глухів-Бачівськ (по всій протяжності), Р-67 Чернігів-Ніжин-Прилуки-Пирятин (в межах Ніжинського району), Р-68 Талалаївка-Ічня-Тростянець-Сокиринці-Н-07 (в межах Ніжинського та Ічнянського районів), Т-25-14 Ніжин-Бахмач-Дмитрівка (в межах Ніжинського району), Т-25-25 М-02-Носівка (по всій протяжності), Т-25-26 Ніжин-Носівка-Бобровиця (в межах Ніжинського та Носівського районів). Наразі на цих маршрутах тривають роботи з ліквідації ямковості для забезпечення проїзду.Шановні водії! Звертайте увагу на знаки, що попереджають про виконання дорожніх робіт. Обирайте безпечну швидкість та дистанцію руху.

Служба автомобільних доріг Чернігівської області

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ремонт дороги, Ніжин, лікарня, автодор

Добавить в:


ЦентрКомплект