Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Прилуках з 25 березня призупинять рух громадського транспорту


У Прилуках з 25 березня призупинять рух громадського транспорту

У Прилуках з середи 25 березня призупинять рух громадського транспорту. Таке рішення прийняли сьогодні на позачерговому засіданні виконавчого комітету Прилуцької міської ради.

За окремою схемою та графіком, до роботи возитимуть медиків, рятувальників, працівників комунальних підприємств та поліцейських.Нагадаємо, у Ніжині роботу громадського транспорту зупинили в суботу, 21 березня, опівночі. У Чернігові пасажирські перевезення обмежать з п’ятниці, 27 березня. За словами Владислава Атрошенка введення обмежень перенесли на два дні, щоб мати час організувати спеціальні перевезення для медиків, військових та робітників інших підприємств, які продовжать працювати під час пандемії. Для них надрукують 10 тисяч спеціальних перепусток з підписом міського голови. З п’ятниці спеціальні перевезення забезпечуватиме Чернігівське тролейбусне управління, тролейбуси ходитимуть з 6 до 9 ранку та з 16 до 20 вечора.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Прилуки, транспорт

Добавить в:


ЦентрКомплект