Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Прорезинена тканина — від коронавірусу


Прорезинена тканина — від коронавірусу

Лікарні і центри первинної медико-санітарної допомоги закуповують для медиків костюми від коронавірусу. З якої вони тканини?— З прорезиненої, — говорить інфекціоністка Чернігівської центральної районної лікарні Ірина Тесленок.

— З водовідштовхуючої, виготовленої за сучасною технологією, — підтверджує завідувачка інфекційного відділення Чернігівської міської лікарні №2 Світлана Ворона.

— Головне, щоб захисні костюми були сертифіковані, — пояснює головна лікарка Новгород-Сіверської центральної районної лікарні імені Буяльського Світлана Шам. — Сертифікат підтверджує, що костюми розраховані на захист від будь-якого вірусу, який передається повітряно-крапельним шляхом. Тобто на захист і від коронавірусу. Зовні тканина може бути різної щільності. Тонша чи товща, міцніша, грубіша. Але сертифікат засвідчує, що використано матеріал, який запобігає поширенню інфекції.

Наша лікарня купила 10 костюмів у чернігівської фірми «Фармєдіс», — продовжує Світлана Григорівна. — Один коштує 260 гривень. Ще 18 костюмів нам купить мерія в аптеці мережі «Ліки України». Один — 491 гривня. Той і той костюм — сертифіковані. Складається із комбінезона, окулярів (вони обов'язкові, для захисту слизової очей), шолома, високих перчаток. Для захисту обов'язкові також бахили на ноги та респіратор на обличчя.

За оперативними даними Центру громадського здоров'я МОЗ України, на ранок 17 березня в Україні 7 лабораторно підтверджених випадків COVID-19 (коронавірусу). 4 у Чернівецькій області. 2 — у Києві. 1 — у Житомирській області (хвора померла).

У світі на ранок 17 березня зареєстровано 182406 випадків захворювання на COVID -19. З них 7154 людини померло, 79433 — одужало.

Тамара Кравченко, тижневик «Вісник Ч» №12 (1766), 19 березня 2020 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: спецкостюм, медики, «Вісник Ч», Тамара Кравченко

Добавить в:


ЦентрКомплект