Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Сто населених пунктів знеструмила негода


Сто населених пунктів знеструмила негода

14 березня пориви сильного вітру наробили чимало лиха по області.У селі Городище Бахмацького району на території товариства «Чернігівська м’ясна компанія» вітрюган зірвав покрівлю на ангарі (150 кв. м), на будівлях ветеринарної служби, складі, електротрансформаторній, пошкодив сорок метрів лінії електропередач.

Найбільше вітер наробив біди у Ріпкинському районі. Там без електрики лишилося 19 населених пунктів. У Чернігівському, Бобровицькому — по 12, Козелецькому і Прилуцькому — по одинадцять. В деяких районах лишилося без світла до десятка сіл. Загалом по області — сто сорок. Деякі з них сиділи без електрики два дні.


Під час негоди дерева падали на хати, сараї. Буревій відривав дошки з парканів, вивертав з корінням товстезні дерева. МНСники розчищали дороги від повалених дерев на Бобровиччині, Варвинщині, Коропщині.

Багато жителів невеликих сіл не могли додзвонитись до електриків, бо номери колишніх районних «РЕМ» мовчали. В Острі Козелецького району ще й мобільний зв’язок пропадав.


■ Коли зник струм, не надійтеся, що хтось викличе ремонтників. Телефонуйте не в район, а відразу до Чернігова, на цілодобовий номер Чернігівобленерго: (0462) 772-902, там приймуть вашу заявку, або набирайте колл-центр: 080-210-310.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №12 (1766), 19 березня 2020 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: негода, сильний вітер, електроенергія, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:


ЦентрКомплект