Від гріха подалі

«З метою попередження поширення коронавірусної інфекції СОVID-19 та мінімізації ризиків і загроз здоров’ю та безпеці громадян, головою обласної ради сьогодні, 16 березня, прийнято розпорядження «Про перенесення дати проведення двадцять другої сесії обласної ради сьомого скликання». Засідання постійних комісій та президії обласної ради, які були заплановані на 17 березня, а також пленарне засідання, що мало відбутися 18 березня, переносяться на інший час».У вівторок вранці таке повідомлення опублікував офіційний сайт облради.

Березневої сесії очікувало безліч народу. Також навколо засідання ходило багато неймовірних чуток та пліток. Переказувати їх немає сенсу. То суцільні звинувачення, що тягнуть на десяток томів кримінальної справи. Але вагомих доказів нема. Як і судових рішень на стадії виконання.

Очікувалося, що в ході засідання може продовжитись розмова про залишки комунального майна і його продаж зацікавленим особам. А також про «прихватизацію» агролісу, явну або приховану. Ці питання «зависли» ще в минулому році. Один з експертів навіть повідомив таке: «...Побутує версія, що в середу на сесії певні політичні кола спробують винести Прокопенку недовіру...»


І раптом — карантин. Як писав Лесь Подерв’янський, «от ...лядська Данія!»

«Дата проведення сесії буде визначена додатково», — пишуть на сайті облради. А коли це станеться — та хто ж його знає.

До речі, це вже третя хвиля чуток про можливу заміну Андрія Прокопенка на посту голови ОДА. Перша виникла відразу після його призначення. Друга — після відставки Андрія Богдана з посади глави офісу президента та заміни глави уряду.

Місцеві експерти вважають, що заміна малоймовірна.

Ольга Макуха, тижневик «Вісник Ч» №12 (1766), 19 березня 2020 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: сесія, карантин, коронавірус, «Вісник Ч», Ольга Макуха

Добавить в:


ЦентрКомплект