Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » П’ятдесят друга сесія Чернігівської міської ради сьомого скликання

Радио

П’ятдесят друга сесія Чернігівської міської ради сьомого скликання

27 лютого розпочала свою роботу 52-а сесія Чернігівської міської ради 7-го скликання. На розгляд депутатів винесено 25 питань, крім того, міська ради вирішила прийняти звернення депутатів до Президента України та Верховної Ради України.
– Звертатись до керівництва держави ще ніхто не забороняв, – зазначив міський голова Владислав Атрошенко. Звернення стосується ринку землі, в якому депутати закликають зняти з розгляду усі законопроекти про запровадження ринку землі в Україні та провести Всеукраїнський референдум.
На початку сесії, голова міської виборчої комісії Наталія Слісаренко оголосила, що замість депутата від міської організації політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» Андрія Заїки, який нещодавно склав свої повноваження, новим депутатом Чернігівської міської ради став Козирев Віталій Анатолійович, як наступний у виборчому списку цієї політичної сили. Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко урочисто вручив йому посвідчення і нагрудний знак.Козирев Віталій Анатолійович
. Народився 7 квітня у селі Вересоч Куликівського району Чернігівської області. У 1991 році закінчив з відзнакою Чернігівську середню школу № 6 та вступив до Чернігівського технологічного інституту. У 1997 році закінчив інститут. Спеціальність менеджмент у виробничій сфері. Експерт в сфері економіки, комерції та транспортних перевезень.

При розгляді питань порядку денного, депутати міської ради нарешті визначилися з недобудовою «Дворянського зібрання» на Валу, яка вже не один рік турбує мешканців нашого міста. Проголосували з однією правкою, якою акцентували увагу на тому, що визначення та подальше залучення підрядної організації (за згодою виконавчої служби), яка буде виконувати роботи по приведенню відповідної земельної ділянки у придатний для використання стан шляхом знесення будівництва готельно-туристичного комплексу «Дворянське зібрання», відбуватиметься на конкурсній основі. Роботи з демонтажу цього довгобуду проводитимуться за кошти з міського бюджету у рамках виконання Програми з відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед містом Черніговом, здійснення представницьких та інших заходів на 2019 – 2023 роки.
Крім того, за пропозицією трьох депутатських комісій додатково до порядку денного включили питання: «Про внесення змін до Програми компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян в міському електро- та автомобільному транспорті загального користування на 2019-2021 роки».
Питання викликало жваву та тривалу дискусію. Пропонувалось зняти його з розгляду, депутат від фракції ВО «Батьківщина» Олександр Антонов наголосив, що розгляд його – це порушення законодавства. Суть питання в тому, що фінансування Програми, починаючи з 2020 року, буде здійснено після впровадження електронної системи обліку пасажирів, але автомобільні перевізники міста не можуть отримувати компенсаційні відшкодування за пільгові перевезення, оскільки ця система не впроваджена у автомобільному транспорті. В той же час, механізм функціювання системи громадського транспорту визначається на державному рівні, і зараз він знаходиться у стані обговорення та внесення змін. Тому міською радою пропонується внести зміни до Програми та передбачити можливість сплачувати перевізникам компенсації за пільгові перевезення за діючим механізмом до впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду.
Як зазначив Владислав Атрошенко, на сьогодні – це оптимальний варіант. – Міська влада імітує компенсації перевізникам, перевізники імітують перевезення пільговиків, а у держави коштів нема, – сказав він.
Також на сесії депутати прийняли звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік та розглянули земельні питання.
Більш світлин тут

Володимир Коваль

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: сесія, депутати, Звернення, міська_рада, голова, Атрошенко, Козирев

Добавить в: