Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У справі Русіна-молодшого знову допитали свідків
Карантин

У справі Русіна-молодшого знову допитали свідків

Вчора, 19 лютого, у Деснянському районному суді м. Чернігова продовжився розгляд справи щодо Русіна Артема Олеговича, якого обвинувачують у вчиненні кримінальних правопорушень за ч. 1 ст. 307, ч. 2 ст. 307, ч. 2 ст. 309 КК України: Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів. Чоловік був затриманий у травні 2015 року, тобто майже 5 років у судах вирішується його доля. Артем Русін являється рідним сином Олега Русіна директора Департаменту соціального захисту населення Чернігівської ОДА.В якості захисників знову прийшли до суду Бабинець Сергій Петрович та Галина Олександрівна Якуба.

Допитували свідків. Їх по справі проходило 7, однак двоє з них померли протягом останнього року, про що повідомила прокурор Хоменко і відповідно долучила до справи два свідоцтва про смерть даних чоловіків.
Усі присутні на засіданні свідки скаржилися на те, що пройшло вже майже 5 років з того моменту, а тому багато подробиць не пам’ятають.Першим допитали свідка Анатолія Панченко:

- Обвинуваченого бачу вдруге. Вперше бачив його, коли поліцейські наприкінці травня 2015 року попросили бути понятим під час обшуку. В приватному будинку де жив цей чоловік правоохоронці проводили обшук. Останній поводився дуже нервово. В якийсь момент, він проковтнув невідомий згорток і побіг до туалету і виплюнув його в унітаз, але змити не встиг, цьому завадили поліцейські. Коли ж вони дістали цей згорток, то я побачив що пакет був поліетиленовий, прозорий і в ньому був порошок білого кольору. Чоловік пояснив, що мав його при собі для власного використання. Більше нічого не пам’ятаю.

Через якийсь час до будинку приїхала дружина Русіна і його батько Олег Русін. Останній весь час кричав і матюкався, розмахував перед поліцейськими посвідченням депутата.

Також того дня вилучали у Артема Русіна гроші і телефон. Скільки саме грошей я не пам’ятаю.


Свідок Андрій Красковський був також небагатослівний. Однак на відміну від попереднього чоловіка він був свідком того, як Рижий (так чомусь називав він постійно чоловіка-оперативного закупника), який ніби-то купив у Русіна-молодшого згорток амфетаміну).

- Того дня я проходив повз будівлю Шевченка, 13 (в цьому приміщенні знаходиться міськвідділ поліції Чернігова – авт..). До мене підійшов чоловік, представився поліцейським і попросив бути понятим. Ми піднялися на 3 поверх будівлі міського відділу поліції де при мені гроші помітили спеціальним розчином і передали їх Рижому. Подзвонили Русіну і домовилися про зустріч, аби купити амфетамін. Звідти ми разом на декількох машинах поїхали до «Симпатику», де нас чекав Артем. Там у нього Рижий і купив згорток за 150 гривень, здається. Після чого поліцейські затримали Русіна і ми поїхали до нього додому, аби провести обшук. Там разом зі мною був ще один понятий.

Далі показання свідка Красковського збігались з попередніми, які казав Панченко, коли перебував у квартирі.Останнім допитали свідка Ярослава Мурача. У 2015 році він працював оперативним співробітником сектору по боротьбі з незаконним обігом наркотиків ГУ УМВС України в Чернігівській області.

-Нам надійшла інформація, що дана особа займається збутом наркотиків, а саме амфетаміном. Працівники міліції підібрали громадянина, який шляхом закупки допоміг нам це встановити. Гроші попередньо обробили люмінесцентними спеціальними хімічними речовинами. І в центрі біля магазину «Симпатик» цей громадянин отримав згорток білого порошку, який експерти згодом ідентифікували як амфетамін. Скільки було грошей і скільки амфетаміну вже не пам’ятаю.

Це була вже друга закупівля, і тому на ній вирішили затримати Русіна. На першій я не приймав участь, тому подробиці розповісти не можу.

Більше нічого не пам’ятаю. В ході обшуку участі не приймав.

Наступне засідання заплановане на 10 березня о 8.30. Планують допитати ще одно свідка і оперативного закупника – чоловіка, який нібито купував у Русіна-молодшого амфетамін.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Русін, наркотики, суд

Добавить в:


ЦентрКомплект