Мобільна версія сайту Головна сторінка » Новини » Місто і регіон » Надзвичайні події на Чернігівщині за минулу добу, 24 серпня

Надзвичайні події на Чернігівщині за минулу добу, 24 серпня

Протягом доби зареєстровано 4 пожежі, з яких 1 в житловому секторі  та 3, що не підлягають обліку. Врятовано 1 людину.

1. Пожежа в житловому секторі
м. Чернігів, вул. Комінтерна, 18
О 09 год. 59 хв. в 5-ти поверховому житловому будинку (ЖРЕД-9, начальник -  Леус С.Г.) сталася пожежа в електрощитовій. Вогнем пошкоджено електролічильники, електричну проводку та кабелі зв'язку на ІІ, ІІІ та ІV поверхах. Причина - недолік конструкції та виробництва електроустановок. Збиток встановлюється. Врятовано 1 людину на матеріальних цінностей на суму 50000 грн.
     
2. Пожежа сміття
м. Чернігів, вул. Комінтерна, біля буд. 4
О 13 год. 20 хв. сталася пожежа сміття на площі 4 кв.м. Причина - необережне поводження з вогнем особи, яка встановлюється. Збитку не нанесено.

3. Пожежа сухої трави
        Чернігівський район, біля с. Березанка
    О 19 год. 00 хв. сталася пожежа сухої трави на площі 9 кв.м. Причина - необережне поводження з вогнем особи, яка встановлюється. Збитку не нанесено.

4. Пожежа сміття
        м. Чернігів, вул. Рокосовського, біля буд. 16-а
    О 23 год. 08 хв. сталася пожежа сміття на площі 2 кв.м. Причина - необережне поводження з вогнем особи, яка встановлюється. Збитку не нанесено.
    
Дорожньо-транспортні пригоди:

23.08.2009 року в 21 год. 10 хв. на автодорозі Ічня-Гужівка, Ічнянського району, водій автомобіля "ШКОДА ОКТАВІЯ" гр. Пішта Я.В., 1974 р.н., здійснив наїзд на велосипедистку  гр. Тихонову В.В., 1958 р.н., яка загинула на місці пригоди.

24.08.2009 року о 03 год. 00 хв. на автодорозі Київ-Чернігів-Н.Яриловичі, Козелецького району, водій автомобіля "ВАЗ-210934-20" гр. Лушаков В.М., 1965 р.н., здійснив наїзд на пішохода гр. Мегем О.М., 1971 р.н. Внаслідок ДТП останній загинув на місці пригоди.

24.08.2009 року о 13 год. 00 хв. в м. Прилуки, водій автомобіля "ОПЕЛЬ-ОМЕГА"   гр. Циганко В.М., 1950 р.н., зіткнувся з автомобілем "ВАЗ-2102", під керуванням гр. Мелехова О.П., 1982 р.н. Внаслідок ДТП останній отримав тілесні ушкодження.

24.08.2009 року о 16 год. 20 хв. на автодорозі Київ-Суми, Прилуцького району, водій автомобіля "ВАЗ-21043" гр. Прокопчук С.С., 1959 р.н., не впорався з керуванням, виїхав на узбіччя та перекинувся. Внаслідок  ДТП гр. Прокопчук І.І., 1962 р.н. та гр. Прокопчук І.С., 1996 р.н., отримали тілесні ушкодження.

24.08.2009 року о 19 год. 45 хв. в м. Прилуки, водій автомобіля "ШКОДА-ОКТАВІЯ" гр. Жмурко М.М., 1978 р.н., зіткнувся з автомобілем "ВАЗ-21104", під керуванням гр. Дем'яненко В.Ю., 1978 р.н. Внаслідок ДТП водії автомобілів отримали тілесні ушкодження.

Головне управління МНС України в Чернігівській області - Головне управління МНС в Чернігівській області

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: МНС

Додати в: