Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Зупинилась у «будинку залізничників», пила чай у «Вітамінці», фотографувалась з усіми бажаючими. У Сновськ приїздила Ада Роговцева
Доставка

Зупинилась у «будинку залізничників», пила чай у «Вітамінці», фотографувалась з усіми бажаючими. У Сновськ приїздила Ада Роговцева

У суботу, восьмого лютого, у Сновському будинку культури з виставою «Можливо все» виступала Ада Роговцева.

— Якими калачами вдалося заманити відому акторку? — поцікавилась у Наталії Добненко, начальниці відділу культури і туризму Сновської міської ради.

— З виставою у Сновську вона була вперше. Люди згадують, що колись була у нас під час зйомки фільму про партизанів. Та було це дуже давно, і я особисто не пам’ятаю, — розповідає Наталія Добненко. — Виступити у глибинці — це було бажання Ади Миколаївни. А ми підійшли під вимоги. Тобто маємо приміщення, гарне освітлення, сцену.


Ада Роговцева у Сновську

— Які виставляла особисті вимоги?


— За час праці я вже зрозуміла: чим відоміший актор, тим менші вимоги. Більше вони стосувались безпосередньо сцени. А щодо особистих — можливість відпочити перед виставою.

Вони приїхали до Сновська об 11 на мікроавтобусі. Розмістили їх у будинку залізничників. Обідали у кафе «Вітамінка». Не скажу точно, що замовляли. Знаю, що Ада Миколаївна казала: хочу чаю.

Доставка

— Чи всі квитки вдалося продати?


— Розповсюджувати почали у січні. Вартість квитків — 200, 220 та 250 гривень. Для спектаклів зала розрахована на 500 місць, бо треба ж, щоб було і видно, і чути. Тому останні ряди вилучили з продажу.

Мабуть, помилка була, що при продажі більше розраховували на інтернет, а треба було не забувати і про газети.

Та врешті майже всі квитки продали.

— Квітів багато дарували?

— Букетів 20 точно було. Троянди дарував міський голова Олександр Медведьов. Я купувала. Ранком заходила до крамниці замовляти, продавчиня сказала, що вже замовлення є. Я навіть не повірила, може, на ювілеї беруть. Але на виставі переконалась — для акторів. Була гордість за сновську публіку.

Марина Забіян, тижневик «Вісник Ч» №7 (1761), 13 лютого 2020 року. Фото з офіційного сайту Сновської міської ради

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ада Роговцева, Сновськ, вистава, «Вісник Ч», Марина Забіян

Добавить в:


ЦентрКомплект